Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely megtanult...

Karácsony Gergely megtanult angolul?😂😂😂

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 11. 18:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%

10-es

Legfontosabb dolga, hogy beszéljen idegen nyelveket. Tehát tegyük fel van egy politikus, aki tönkreteszi az országot, korrupt és hazug, de 5 nyelven beszél folyékonyan, akkor neked az is kiváló politikus lenne?

2021. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%
Kedves 11-es, eltértél a témától, itt most Karácsony gergelyről van szó, nem Gyurcsányról.
2021. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
De a kérdésre még nem válaszoltál, csak terelsz.
2021. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
De, válaszoltam az a politikus aki tönretette az országot és korrupt volt az Gyurcsány.
2021. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%

Ki kérdezte azt, hogy ki tette tönkre az országot? Nektek mindenre az az érvetek, hogy Gyurcsány ilyen meg olyan.

Én egy feltételezett helyzetre kérdeztem rá egy nen létező személlyel. Köze nincs ennek Gyurcsányhoz. Szomorú, hogy csak eddig láttok el.

2021. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

TE kérdezted a 11. kérdésben ezt:


TEgyük fel van egy politikus, aki tönkreteszi az országot, korrupt és hazug,de 5 nyelven beszél folyékonyan, akkor neked az is kiváló politikus lenne?


Erre, mondom, hogy ilyen volt Gyurcsány, aki nem volt jó politikus, tehát válaszoltam.

Máskor ne terld a témát, JÓ!

2021. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Köszönöm. Tehát akkor ezzel beismerted, hogy nem az a lefőbb feladata egy politikusnak, hogy beszéljen nyelveket. Hiszen a kérdésem erre irányult.

Ezek szerint elég gáz, hogy csak azzal tudjátok támadni Karácsonyt, hogy nem beszél folyékonyan angolul.

2021. jún. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem, nem ismertem be, így elég nehéz, ha össze-vissza beszélsz. Egyébként Karácsony Gergely is jóválasz a kérdésedre, mert korrupt, tönkreteszi budapestet, de ő ráadásul nem is beszél öt nyelven folyékonyan. NA,erre mit lépsz!
2021. jún. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Saját magadnak mondasz ellent. És nem én beszélek össze-vissza.Én végig arról beszéltem, hogy nem az a lefőbb feladata egy politikusnak, hogy beszéljen nyelveket. Ennél sokkal fontosabb feladatai vannak. Te kezdtél el konkrét politikusokat bevinni.

Én nem arra megyek, hogy kezdjük el szidni ezt meg azt. Csak, hogy ha már elkezdtek vitatkozni egy politikusról, akkor normális érveket hozzátok fel. Mert az, hogy nem tud angolul, az nem az. Erre vannak a tolmácsok. Kiválóan boldogul egy tolmáccsal is a megbeszéléseken. Sőt, a nagyon jó nyelvtudassal rendelkező politikusok is általában tolmáccsal járkálnak.

Én csak azt nem értem, hogy ha bajotok van vele, akkor annak nyilván meg van az oka. Akkor azokról a komoly okokról beszéljétek, mert ez a nyelvvizsga dolog csak egy felfújt gyerekes dolog.

2021. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
De, az egy normális érv, sőt mégis, hogy gondolod, a mai világban már egy történésznek is kell beszélni idegen nyelveket, nemhogy egy politikusnak aki a miniszterelnöki posztra pályázik.
2021. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!