Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsonynak elment az esze,...

Karácsonynak elment az esze, hogy ennyi lezárást engedélyez a fővárosban? Az amúgy is járhatatlan belváros méginkább járhatatlan lesz, a tömegközlekedés így is haldoklik, ezután pláne fog, katasztrófa lesz.

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, menjen inkább egy kis faluba biciklizgetni ez a bohóc, ahogy csak magyarul beszélnek, de ne döntsön már a főváros ügyeiről.
2021. jún. 10. 09:58
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Semmi közöd hozzá, hogy ki miért utazik autóval, az autó az ember egyik leghasznosabb eszköze, ez pedig nem egy kis falu, amit egy biciklizó bohócnak irányítania kellene, hanem egy európai ország fővárosa, ahol az autó alap.
2021. jún. 10. 10:55
 22/41 anonim ***** válasza:
2%

Normális ember autóval jár. Ennyi.

Lehet itt lezárogtni, de ebből botrány lesz. A bohóc karácsonynak nem sok van már hátra. El fogja söpörni a népharag!!!

2021. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
3%

Aki meg gyalogolni meg bringázni akar annak meg lehet vidékre költözni. Városba az autó való.

De ezt nem fogja fel a sok libbant mert elhalt az agyuk jelentős része a sok füvezéstől...

2021. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
89%
Visítsál csak, te szerencsétlen, pont a te ostoba fajtádról beszéltem. Érveid nicsenek, csak a hiszti, csak a sírás, csak az aakaaamatlanozás. 5 éve nem bicikliztem, kapufa... :D Én nem vagyok olyan degenerált, hogy kocsival beálljak a legnagyobb dugóba. Képes vagyok okosan megválasztani a közlekedési módomat, ellentétben a hozzád hasonló nyüszítő fideszesekkel...
2021. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%
24, na a fogyatékos befigyelt. Aki autózik az fideszes :D Ekkora degenerált hogy lehetsz? Amúgy vegyesen autózom és tömegközlekedem :D De hisztizz csak, nyenyenye nincs ejég kejékpájúúút :DDDDD
2021. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
90%
Én igazából Puzsér ötletét támogattam volna, hogy Pestről kitiltani a kocsikat azt csók.
2021. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
89%

A sok visító fideszes...


Am életemben pb-n éltem, mindig van valami lezárás... Nemtudom hol éltek a többiek...

2021. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még mindig túl sok (de szerencsére nem elegendő) az agyhalott libsi ebben a városban, akik olyan ellen tüntetnek, mint élhető autós közlekedés, világszínvonalú egyetem építése, stb.

Szerencsére az identitászavaros, gendersemleges libbantak fogyatkoznak, ahogy a relevanciájuk is a döntésmeghozatalban.

2021. jún. 10. 11:16
 29/41 anonim ***** válasza:
97%
A felújítás lezárással jár, ezt tudomásul kell venni.
2021. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem jó ötlet lett volna pedig. Engem 150km-re Pesttől nagyon nem tud érdekelni mi van a Pestiekkel amúgy sem szeretem őket
2021. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!