Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy Orbán meg Gyurcsány lényegében nem is ellenségek?

Figyelt kérdés

Meg úgy a politikusok egymással nem is bunkók? Nem tudom elképzelni, hogy haragudnának egymásra, csak nekünk nyomatják a durcit és amúgy hetente párszor felhívják egymást egyeztetni, hogy hogyan kell a magyar társadalmat jobban lezülleszteni és a politikát leegyszerűsíteni megjobban. Egyedűl Pintér Sándor meg Tasnádiról hiszem el, hogy qurvára rühellik egymást, de az is érdekes téma mert néztem

Tasnádi egy videóját, ott mondta, hogy beszélt M. Ricsi festőművész és Dózsa Gy. úti mészárossal, akit ugye a fidesz mentett meg a sittől tehát Pintér is tudhatott arról, hogy mi vele a szitu.


Szóval úgy érzem át vagyok verve és ezek jó pajtik.



2021. máj. 31. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
valószínűleg a színfalak mögött együtt röhögnek rajtunk
2021. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Riválisok, de valahol kollégák is.
2021. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Mindegyiknek ugyanaz a főnöke! Aki pedig nem tartozik a brancsba, az náci, szélsőjobbos.
2021. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez hlység.


Nyilván vannak dolgok amiben ki kell egyezniük, de szöges ellentétei egymásnak amit képviselnek.


Az a baj hogy olyanok is mehetnek szavazni, akik ezen a szinten vannak tisztában a politikával...

2021. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 árokpart ***** válasza:
4-es Nagyon naiv vagy bizony, hogy több mint valószínű, hogy jóban vannak és az is lehet, hogy barátok. Önkormányzati helyi politikai életben ugyanez a helyzet csak kicsiben. Tudom mert dolgoztam benne.
2021. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!