Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz, hogy S. P. lett a...

Örülsz, hogy S. P. lett a köztársasági elnök?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 20:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem örültem neki, mivel a sportolói mellett sem állt ki, akkor mit várjak tőle én az egyszerű kisember. Itt arra gondolok, amikor kétséges volt az atléták doppingügye és mégsem adott segítséget nekik az eljáráshoz, és arra is, amikor visszavonták a külföldi doppingoló sportoló érmét és a magyar mégsem kapta meg helyette valami bürokratikus okból. Ha jól emlékszem a sportolói múltjára ő többnyire dekoráció volt a cseresorban, de biztosan vívott is. Amikor viszont úgy kezdte az elnöki szereplést, hogy az első beszédben átvette Sólyomtól a posztot és azt mondta, hogy " én, mint bajnok... ", akkor végképp leírtam. ( Hogy lehet ilyen távol attól, amit a köztisztségviselés fogalma jelent. Ő nem előuralkodó, hanem az én ( mint nép ) szolgáim közül az első ! ) Na mindegy, leírtam magamban és bőszen spórolok a koronázásra, biztosan sokba kerül majd egy jó helyre szóló jegy.
2010. aug. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!