Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Korhoz/iskolázottsághoz...

Korhoz/iskolázottsághoz kötnéd a szavazást?

Figyelt kérdés

(A kor alatt az idősebb korosztályra gondolok.)

Az iskolázottság pedig 8 általános.



2021. máj. 30. 13:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
23%
Orbán Viktorhoz kötném!
2021. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
57%
Nem mivel mindenkinek, ugyanolyan joga van szavazni. Ma pedig már egy 8 osztályos 300 nettót keres, egy diplomás 5-600 nettót, szinte minden csoportban a Fidesz a legerősebb párt, gyakorlatilag milliomos képzés van.
2021. máj. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Kicsit félreérthető voltam. Nem az alsó, hanem a felső korhatárra gondoltam. Ez lehet kissé taplóként hangzik, de sok idős embert nagyon egyszerű befolyásolni vagy megvesztegetni.
2021. máj. 30. 17:05
 14/33 anonim ***** válasza:
57%
Amennyiben felső korhatár is lenne, akkor végre eltűnnének a kommunisták. Sajnos jelenleg ezek adják az ellenzék legnagyobb részét.
2021. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
49%
#13 Mert a fiatalokat nem lehet befolyásolni meg becsapni? Sokkal könnyebb.
2021. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
23%

A fiatalok leginkább a jobbikra szavaztak, de mivel a jobbik mára szintén Gyurcsány fennhatósága alá tartozik, így ez teljesen megfordulhat.

A DK-ra 60 év felettiek szavaztak legtöbben, várhatóan most az összefogásra is ez a csoport fog legynagyobb arányba szavazni.

2021. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Te jó Isten mi van ebben az országban. 14# Szerintem az a kommunista aki kínai komcsi egyetemet hoz ide, vagy putin (volt kgb-s) seggét nyalja, illetve kisz titkár volt. Gondolom ez nem számít.


15# Valamennyire igazad van, de vajon hány szavazatot vettek meg az idősöktől?


16# Gyurcsány így, gyurcsány úgy. 15 év elteltével nem unalmas még?

2021. máj. 30. 18:25
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gyors vizsgát kellene tenni, hogy kiderüljön, egyáltalán érted-e a különféle politikai rendszerek működését. Az ilyen-olyan iskolai végzettség önmagában nem jelent semmit. Nekünk annak idején nyolcadikban volt néhány társadalomismeret-óránk, ahol szóba került ez a témakör is, nem tudom, hogy most is van-e ilyen, de ha már nincs, akkor nagyon sürgősen be kell vezetni újra. A felső korhatár nem hülyeség, én vagy a mindenkori nyugdíjkorhatárhoz, vagy a várható átlagos élettartamhoz igazítanám, egyszerűen azért, mert a 97 éves Joli néni nem a saját jövőjével játszik, amikor szavazni megy.
2021. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek 18-as!
2021. máj. 30. 19:08
 20/33 anonim ***** válasza:
23%

#17

Hidd el én unom a legjobban, de mégis ott van az összefosásba.

Feljön a kérdés hogy, DE MIÉRT?

Válasz:"Gyurcsány így, gyurcsány úgy. 15 év elteltével nem unalmas még?"

Ezért a hozzáállás miatt.

Csak gratulálni tudok kérdező.

2021. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!