Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várjátok már az új Gyurcsány-f...

Várjátok már az új Gyurcsány-filmet, megnézitek moziban az Elkxrtuk-at?

Figyelt kérdés
A balliberálisok és sorosisták válasza kiemelten érdekel :-)

2021. máj. 29. 16:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon szívesen megnéznem, de sajna nincs oltási igazolványom:(
2021. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
3D-ben is lesz, hogy felpofozhassam Gyurcsanyt a film kozben? :)
2021. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz lóvém a mozijegyre mert a rekord TB-t kell befizetnem...
2021. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Mi Hazánkosként is kiváncsi vagyok, hogy mit hoztak össze. Nyilvánvalóan a kampány miatt csinálta a fidesz és tele is lesz propagandával.
2021. máj. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Tele van youtube Gyurcsanyos felvetelekkel ... ott sem erdekel.
2021. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

a moziban is úgy van, mint az éttermekben, hogy-oltási igazolványa van?

mondom-van.-és mehetek.

vagy úgy van mint az állatkertben?

ahol rendőrök állnak a bejáratnál és elkérik azt a sza rt, és mivel nincs így nem engednek be.


am a fene sem fizetne pénzt egy fidesz propaganda filmre.

és mivel ezt a fideszesek is pontosan tudják ezért kizárt, hogy moziba kerüljön.

az mtv 1en meg a tv2n fogják orrba szájba ismételgetni.

2021. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Benne lesz az is, amikor a köbcös páncélozott autóval, beszari módon menekül el a híveit is faképnél hagyva? A "bicikliügyi miniszterét is ott hagyta, akit aztán a rendőrök hülyére vertek. Még a karját is eltörték.

No meg, benne lesz az is ahogyan ezért, Orbán elszámoltatta Kurcsányt?

2021. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Hallottam már a filmről, mikor lesz a bemutató, mert sehol semmi pontos információt nem találtam.
2021. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez a túlzásba vitt Gyurcsányozás ugyanolyan gáz mint a Sorosozás, és elég nevetséges is.
2021. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Jajjj kerdezo, you made my day😆😆

Sajnos nem lesz lehetosegem megtekinteni e csodas mualkotast, mert nem jarok engedelmessegi kartyas helyekre. Hatalmas vesztesegkent elem ezt meg.😁

Viszont miutan a Fidesz nagy hirverest csinalt a 15. evfordulo alkalmabol, igy meghallgattam ujra a hires beszedet. 2006ban, akkor meg egyetemistakent, melysegesen felhaboritonak ereztem, es bar azt megelozoen is Fidesz szavazo voltam (nyilvan, reszben legalabbis, ezert is haborodtam fel annyira), be kell ismernem, hogy ez megerositett az elhatarozasomban, ami aztan az elmult idokig ki is tartott (bar a lelkesedes folyamatosan csokkent az evek soran). Most viszont, a Fidesz jovoltabol ujra meghallgatva egeszen mas szemmel tekintek ra, mast hallok ki belole es maskent ertekelem. Koszonettel tartozom ezert a Fidesznek😆 es azert is, hogy sikerult vegre raebrednem, hogy nem Gyurcsany a legrosszabb, ami ezzel az orszaggal tortenhet.

2021. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!