Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szólnátok a 4...

Fideszesek, mit szólnátok a 4 napos munkahéthez és az EU-s minimálbérhez és nyugdíjhoz?

Figyelt kérdés

Ez gondolom azért tetszene ha nyerne az ellenzék és bevezetné ezeket..


Miért is nem lehet adni nekik egy esélyt erre? Maximum ha nem jön be akkor majd 4 év múlva lehet szavazni megint a Fideszre azt kész , nem dől össze a világ


2021. máj. 29. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Én még nem láttam sehol, hogy egy A4-es oldalon összefoglalták volna, hogy HOGYAN és MIBŐL tudnák ezt megvalósítani? Mert ezekhez hasonló ötleteket vég nélkül tudnék én is írni, a realitás meg már más kérdés. Láthatóan az ellenzéki oldal nagy része bedől ezeknek. 🤡
2021. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok fideszes, de még én is tudom, hogy ez lehetetlen, és felesleges akár csak egy percig is erre gondolni. Ekkora változást még egy értelmes brigád sem tudna összehozni, hát még egy ilyen.
2021. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

"hogy HOGYAN és MIBŐL tudnák ezt megvalósítani?"


Nem kéne ellopni !!!

2021. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Senki nem gondolja komolyan, hogy ellenzéki győzelem után be lenne vezetve 4 napos munkahét, ilyent még ők sem állítanak. Csak az egyik viccpártjuk lengette be, hogy majd, egyszer, talán...


Már most is az EU-s minimálbérnél többet kap a magyar dolgozók 95%-a tehát ez az ígéret nagy nulla:


[link]


[link]


A nyugdíjasoknak most kerül visszavezetésre a 13. havi nyugdíj, amit a mostani ellenzék vett el, ez nem ígérgetés, hanem tény.


Szóval ezek miatt épeszű ember nem fog moslékkoalícióra szavazni. Akik amúgy tele vannak olyan figurákkal, akik hírhedtek arról, hogy nem tarják be a kampányígéreteiket.

2021. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

EU-s minimálbér ott kezdődik, hogy NETTÓ 500 ezer forint legalább , nem nettó 100 ezer forint.


Ha nem lopják el a pénzt akkor marad erre is, csak az tény, hogy ha lefoglalják a ner vagyont akkor minden magyar ember kapni fog egyszeri 500 ezer forintos juttatást a választások után

2021. máj. 29. 10:53
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem dolgozom minimál bérért és nem óra díjra vagyok fizetve hanem teljesítményre
2021. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, te nem érted az EU-s minimálbér fogalmát. Az bizony nem nettó 500 ezer Ft, ezt nem tudom, ki hitette el veld. Olvasd el, amit erről tudni érdemes:


[link]


[link]

2021. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem érdekelnek ilyen msn.com hírek...


Talán jobban hiszek Dobrev Klárának és csapatának mint ilyen oldalaknak.

2021. máj. 29. 11:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Én támogatom.
2021. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát amit Orbán Viktor szól ugyanazt.Nincs szükség önálló véleményre vagy akaratra,nekünk csak szavazni kell a választáskor.
2021. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!