Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » AZ ellenzék jobban kezelte...

Sulek Péter kérdése:

AZ ellenzék jobban kezelte volna, a Koronavírus járványt,mint a Fidesz ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

Már a kérdés is vicc!!!

Sokkal rosszabbul kezelték volna.

2021. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Mindenképpen többet segítettek volna az embereken.
2021. máj. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
42%
Ezt sosem fogjuk megtudni,hogy jobban kezelte volna,de a Fideszben is benne van az,hogy csak az emberek zsebéből a pénzt akarják pl. hitel moratórium amit ha valaki végig gondol,csak ráfizetés lesz.
2021. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13 Végig gondoltam. Nem az.

Mit kellett volna helyette tenniük? Nem csinálni semmit? Hogy megint tömegével legyenek akik nem tudták fizetni a hitelüket ezért a banknál nő a tartozásuk és árverezéseket indítanak be?

2021. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
#14-es De szerinted az emberek elrakták azt a pénzt amit majd utána majd fizetniük kell??? Mert nagyon sokan csak hónapról hónapra éltek,és semmi megtakarításuk.. utána meg majd amit nem a járvány tett tönkre azt majd ez fogja.
2021. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

#15 Te most komolyan gyámság alá vonnád az embereket? Felnőtt emberek akik már átéltek nem olyan régen egy hitelválságot. Aki ezek után sem képes ép ésszel kezelni egy ilyen helyzetet azzal mit tegyenek? Tiltsák meg a hitelfelvételt?

A kormánynak nem az a dolga hogy az emberek helyett intézze az ügyeiket, hanem hogy rámutasson a lehetséges problémákra és lehetőséget teremtsen annak megoldására. Aki nem fizette a hitelét annak hosszabb lesz a törlesztési ideje, ennyi. Nem lesz magasabb a törlesztő összege, nem lesz magasabb ettől a kamata és nem fog elszállni a hitele úgy hogy n is tudja fizetni.

Akinek hitele van 21-30 évre az nem fogja ezt elfelejteni. Volt pár hónap amíg bárki élhetett a nemfizetés lehetőségével, de pontosan ezért nem volt ez már lehetősége mindenkinek januártól. Ahogyan szeptembertől meg terveznek egy átmeneti időszakot is.

Csak azon az alapon hogy nincs kedve fizetni már nem élhet a hitelmoratóriummal.

[link]

[link]

2021. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó,csak,hogy a mai világban az emberek nagy része nagyon buta és még a saját kárán sem tanul,de erre szokták mondani: Hogy az okos ember tanul a más hibájából,a hülye meg még a sajátjából sem.
2021. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
19%
Ha megnyerik a választást, majd megmutathatják. Mivel ez a járvány egyhamar nem fog kihalni.
2021. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%

Én speciel jól jártam a moratóriummal, mert pont jó volt pár hónapig csúsztatni a futamidőn egy korábbi lakáskassza megtakarítás miatt, amiből végtörlesztettem. De ha még sok év lenne a törlesztésből, nem biztos, hogy jól jártam volna a moratóriummal.

[link]

2021. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!