Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen népszerű az...

Miért ilyen népszerű az idősebbek körében a Fidesz ?

Figyelt kérdés

Facebookon figyeltem meg hogy a legtöbb felhasználó aki a fidesz mellett kampányol idősebb

Mit ígért nekik amiért ennyire éltetik ?


2021. máj. 19. 09:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
12%

#28 igen, aki fejleszti az jobban tudja, hát még aki megnézi a forráskódot amire egy compile-t nyom, mint azok z idióták akik a vírusirtókat fejlesztik, amiken keresztül az igazi vírus úgy megy át, mint kés a vajon, aztán csökkentett módban kézzel kell kiírtani, mert fel se ismeri...


Mantrát azt te nyomod, a fakenews-el együtt. Az én nyugdíjas ismerőseim nem ezen a szinten vannak, nem véletlen hogy nem is fideszesek, komcsik.

De a fidesz szavazók közismerten nem tájékozott, nem nyílt látótetrű emberek, különben nem hinnék el a fidesz propagandát, mesevilágot.

2021. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
26%

#31 Nem. TE vagy az aki nem tájékozott, nem kompetens hanem szimplán elhiszed ezt a baromságot, hogy a fideszesek buták.

A "közismert" azt jelenti hogy mivel te csak a ballib médiából tájékozódsz el is hiszed amikor ezt írják/mondják neked a ballib médiában, mert fogalmad sincsen a valóságról.

2021. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
35%

#31!


Ne akarj okoskodni, mert annyira belezavarodtál, hogy már totál értelmetlenségeket írsz, csak égeted magad!


A "közismerten" egy vitában azt jelenti, hogy nem tudsz mit mondani, ezért gyakorlatilag kijelented, hogy annyira igazad van, hogy aki nem ismeri azt el, az hülyes. Oviban, általános alsóban (és ballib közegben) működik, de ide több kell.


Ha a nyugdíjas ismerőseid nem ezen a szinten vannak, akkor miért állítottad, hogy a nyugdíjasok mind ilynek. Hamasoan megírod, hogy a te nyugger haverjaid mind vlogolnak és instán influenecerkednek. :D


Toltad a gyűlölködő, nyugdíjasokat lenéző, elsősorban momentumos dumát és semmi érvet nem tudtál felmutatni mellette. Továbbra is várom a forrásaidat!

2021. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
12%

#32 nem, nem a "ballib" médiából tájékozódok, hanem látom a mutyikat, elqrásokat, és a komcsi stílusú kormányzást, számolok, érzem pl az utakat, a valóságot, amit ti a goebbelsi propagandával próbáltok megváltozatni.


De sajnos rám soha nem hatott a propaganda, semmilyen, nem csak a politikai, még a fősulin sem, amikor előadták az oktatók, hogy nekünk mekkora szerencsénk van, és milyen kivételes helyzetben vagyunk, hogy megadatott a lehetőség, hogy ott tanulhatunk (BMF), akkor is kiröhögtem. Reklámok se hatnak, sőt inkább ellenkező hatást váltanak ki belőlem.


A fideszesek túlnyomó része elképesztően sötét, ezt látni is, ha találkozom nagy ritkán eggyel, mert valahogy hihetetlen ritkán látni ilyet.


Értem én, hogy a vörös irányzatú családban nevelkedtél, de aki nem ilyen, azt úgysem tudod meggyőzni arról hogy a többször bukott komcsiságnak, így a fideszességnek, van értelme.

2021. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
#33 Na igen ez jellemző rátok komcsikra, ami nem tetszik nektek, az "értelmetlenség" :)
2021. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Egyszerű tény: a 40-50 év feletti korosztály nem az informatika világában nőtt fel.

Az 50-60asokat meg már nem is érdekli. Ők a múltban élnek.

Vagyis ott akarnak élni.

Mert fiatalon még minden sokkal jobb volt.

Most a fidesz egy picit vissza hozza nekik a régi élet érzést.


Most pl kaptak egy hatalmas 0,6%-os emelést. Éljen a viktor!!!


Valójában a nyugdíjas réteg csak teher, amitől meg kéne szabadulni. (Szerintük)


De a propagandában előadják hogy mennyire támogatják a nyuggereket. És ez elég is, elhiszik, mert el akarják hinni.

2021. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

#36!


Te nem tényeket írsz, hanem a legbutább ballib propagandát.


A éppen az 40-50-es korosztály az, amelyik az inforamtika világában nőtt fel. A demoscene éppen akkor élte a virágkorát, amikor ez a korosztály középiskolás, egyetemista volt.

Ez a tény, ne a te hülyeségeid.


"Ők a múltban élnek.

Vagyis ott akarnak élni."

Ezt te találtad ki. Semmi köze a valósághoz.


"Most pl kaptak egy hatalmas 0,6%-os emelést. Éljen a viktor!!!"

Gondolom nem tűnt fel, hogy már egy ideje nem eseti nyugdíjemelések vannak, hanem az inflációhoz van kötve. Tehát az alacsony nyugdíj-emelés az alacsonyn inflációnak köszönhető. Ha az infláció mégis megugrik, akkor visszamenőlegesen kifizetik a különbözetete. Évek óra így megy. Mielőtt bevezettél volna ezt a rendszert, 8%-ot emelték a nyugdíjak reálértékét.


"Valójában a nyugdíjas réteg csak teher, amitől meg kéne szabadulni. (Szerintük)"

Ez megint nem tény, hanem pofátlan hazugság. Te kevered ezeket a fogalmakat. :D


Így jár az, aki csak a ballib propagandát nézi, olvassa, hallgatja. Messze kerül a valóságtól.

2021. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

"Tehát az alacsony nyugdíj-emelés az alacsonyn inflációnak köszönhető" Mesélj még.


"A éppen az 40-50-es korosztály az, amelyik az inforamtika világában nőtt fel."


Valójában nem feltétlenül csak az életkortól függ.

Én 30 éves vagyok. Amikor én középsulis voltam, még p3-asokon toltuk a diablo 2-t, a délutáni info órán. De akkor az volt a csúcs, okostelefon a kanyarban se volt.

Most meg a 3 éves úgy nyomkodja a telefont mintha tudná hogy mit csinál.


És valójában mindenhol ezt látod. Néz lefelé és nézi a telefont...


A nyuggerek ezt nem értik. De nem is érdekli őket. Max vesznek egy noname tepsiphone-t aztán nézegetik a menüt, mobilnet nélkül. Mintha tudnák hogy mit csinálnak...

2021. máj. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

#38 Szépen bemutattad milyen sülthülyévé lehet válni attól ha valakinek korlátoltan egysíkú az agya.

Már bocs, de annyira sötét vagy hogy világít a szádban a szén.

Akkor némi apróság, csak megjegyzésképpen, mivel pont 50 éves vagyok. Éppen az én egyetemi tanulmányaim alatt került be a háztartásokba a számítógép, a diplomámat már én magam írtam, a doktori beszámolóban már szkennelt ábrákkal. A lányom szerint már csak "az öregek" használják a facebook-ot, az én korosztályom, ebből kikövetkeztethető - már annak aki tud gondolkodni - hogy pont a 40-50 évesek vannak a facebook-on nagy számban. Segítek kicsit: az is informatikai alkalmazás. Ahogyan az összes munkahelyen - ahol döntő részben a 30 felettiek dolgoznak - bizony az informatika elengedhetetlen és kicsinykét megsúgom, az én apám - majdnem 80 éves - már akkor virtuóz módon használta az internetet, amikor téged még a szüleid kísértek iskolába hogy megtanulj írni egyáltalán.

Te tényleg olyan hülye vagy hogy azt hiszed, csak mert valaki jobban tud kezelni egy olyan alkalmazást ami éppen akkor van divatban amikor ő fiatal, máris okosabb lesz másoknál. Milyen nagy pofára esés lesz neked amikor majd közlik veled az én gyerekem korosztályába tartozók, a most középiskolások, hogy túl öreg és túl buta vagy, húzz a sunyiba, nem értesz az informatikához. Úgy cirka 5-10 éven belül - ha olyanokkal futsz össze mint amilyen te vagy.

2021. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez kb olyan, hogy mindenki informatikai zseninek hiszi magát.

Az hogy excel-ben betanultad a táblázat kezelést... Nah az egy nagy kerek 0.


Ez kb olyan mint a banki alkalmazott, akinek fogalma sincs semmiről, aztán amikor van egy kis probléma, hívja az infost.


Nem az végzi el a munkát aki egész nap tesped a gép előtt. Meg kattintgat egy programban. Azt egy majomnak is meg lehet tanítani.


Az végezte el a valódi munkát aki megírta a rendszert. Amiben neked már csak annyi a dolgod hogy ide kattolsz oda kattolsz.


Pont ezért kell mindent hülyebiztosra csinálni, nehogy elrontson valamit.


De mielőtt meg kérdeznéd, vállalati webfejlesztő az alap szakmám. De én még arra is azt mondom hogy 1 nagy kerek 0.

2021. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!