Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok ehhez?

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha Orbán azt találná ki, hogy a fiatalok csak akkor kaphatnának soron kívül oltást, ha elvisznek, elkísérnek oltásra egy időst?

2021. máj. 17. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nincs szükség ilyesmire, elég, ha egy fiatal magát viszi.
2021. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Még egy idiotaság!
2021. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szükség semmi ilyenre kérdező. A fiatal regisztrál, kiválasztja az időpontját és mehet oltatni.
2021. máj. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3!


Tudom, hogy így működik, csak érdekelt, hogy mit szólnátok egy ilyen megoldáshoz.

2021. máj. 18. 01:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 De hát mégis mi a fenének lenne ilyen megoldás ha nincsen rá szükség?

Ezzel az erővel azt is kitalálhatod hogy csakis az kaphat oltást aki eladja a lelkét vagy aláírja hogy innentől egy fideszes szavazhat helyette örökkön örökké a választásokon.

Hülyeségeket én is ki tudok találni, de minek?

Vagy pont ez volt a cél, bedobni valami marhaságot, lehessen rajta vergődni?

2021. máj. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elárulom:

Érdekelt, hogy ha kitalált szabályozásra kérdezek rá, akkor mennyire lesz attól azonnal hülyeség, hogy megemlítem Orbán nevét.

Mivel fikció(nak) tüntettem fel, ezért alig volt rá reakció, de így is akadt olyan, akiből azonnal jött a "Még egy idiotaság!".

Nálunk éppen fordíva kellene, ezért ebben a formában tényleg nem jó ötlet, de egyetlen olyan válasz sem született, amelyek kifejtette volna, hogy szerinte miért nem jó ötlet. A 3-as válasz volt a legkorrektebb, csak az éppen nem a kérdésre válaszolt.

Ha valóban bevezették volna ezt, akkor azonnal ment volna a szöveg, hogy diszkriminálnak, mit csináljak, ha nincs nagymamám. Jött volna diktatúrázás és az is, hogy sehol nincs ilyen az EU-ban.

És a poén: Északi szomszédunknál pontosan ezt vezették be.

2021. máj. 18. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Semmit mert igy se ugyse kell. Lassan feloldanam mindent. Balcsin pl mar strandra se kell. Gindolom csak meszaros strandjaira 🙄 virus mi... pff
2021. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!