Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelyt, hogy...

Karácsony Gergelyt, hogy vehették fel nyelvvizsga nélkül doktori képzésre? Mondjuk nekem meg publikációm nem volt előtte, de nyelvvizsga az igen. Anélkül diplomát sem kaptam volna értelemszerűen.

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 16. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2%

"Elképesztő, hogy mégmindig itt tartanak a fidesz bérkommenterei"

Szerintem meg te vagy bérkommentelő. Mennyit fizetnek érte?

2021. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

2, most 2021 van

Ő mikor is jelentkezett?

2021. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%
Kontrollcékontrollvé palitokkal mi van?
2021. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kérdezd német atinát
2021. máj. 16. 16:32
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Beszélgethetünk Viktor doktorijáról is, mert a foglalkozásdoktorin kívül neki sincs.
2021. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha Karácsony Gergely főpolgármester úrnak nem jött össze a doktori, akkor a jogász-fogász-orvos dr. címeket is el kell venni, mert senki nem tűnhet fényesebb elmének, mint Karácsony Gergely főpolgármester úr! Az angol nyelvtudását meg aki megkérdőjelezi, az nézza mán meg, hogy az O1G hogy beszél valami random youtube videón angolul. Meg amúgyis, csak a dagadtak járnak kocsival és nem bicóval. És aki összeszereli az anyja összeomolt konyhapolcát, az nem is igazi értelmiségi! 🤡 🤡 🤡
2021. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!