Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelyt, hogy...

Karácsony Gergelyt, hogy vehették fel nyelvvizsga nélkül doktori képzésre? Mondjuk nekem meg publikációm nem volt előtte, de nyelvvizsga az igen. Anélkül diplomát sem kaptam volna értelemszerűen.

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 16. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Úgy hogy nem kell hozzá nyelvvizsga.
2021. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Dehogynem.

Most adtam be a jelentkezésem tavasszal és az MSc diploma + nyelvvizsga a két alapfeltétel.

2021. máj. 16. 15:42
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Elképesztő, hogy mégmindig itt tartanak a fidesz bérkommenterei, ezzel tudják csak karácsonyt támadni. Már minimális kreativitásra se törekednek. Mondjuk az tök jó, hogy azon kívül, hogy tud-e angolul más fogást nem találnak rajta, azt jelenti, hogy tisztességes, jó miniszterelnök-jelölt.
2021. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Senki sem beszélt angolról. Nyelvvizsgáról írok ami nekem feltétel volt. De már a két diplomához is az volt.
2021. máj. 16. 15:47
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Azt ugye vágod, hogy akkoriban az egyetemhez nem kellett nyelvvizsga? Ezt a marhaságot is Orbán atyád találta ki pár éve.
2021. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Mellesleg van középfokú nyelvvizsgája
2021. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
nagyon egyszerű: akkor nem volt feltétel a nyelvvizsga vagy ha az volt, akkor van nyelvvizsgája. Nem volt se főpolgármester, se miniszter, se semmilyen befolyásos valaki, aki el tudta volna intézni, hogy nyelvvizsga nélkül felvegyék. Mi értelme ennek a kérdésnek? Úgy gondolod, hogy majd te leleplezed, megelőzöd a fideszt, ami minden percben próbál valamit találni az ellenzéki jelöltek ellen?
2021. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na és Korózs Lajossal mi a helyzet?
2021. máj. 16. 15:53
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarok kötekedni de a jelenlegi kormányunkba okosabb emberek vannak? Xd
2021. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Mi a helyzet Kórózs Lajossal? Mindenkinek ismernie kellene? A kérdés karácsonyról szólt.
2021. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!