Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kifingott az oltakozási kedv....

Kifingott az oltakozási kedv. Ez annak köszönhető, hogy elfogytak az emberek akik bíznak a keleti vakcinákban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 12. 17:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%
Én sem azért oltattam, mert bíztam a keletiekben, hanem azért hogy kártyát kapjak...
2021. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Elfogynak lassan azok akik kényszerből beadatták, aztán ennyi.
2021. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
"Tudomásul veszem, hogy az oltás nem kötelező,ezért a kockázatot vállalom.Tudomásul veszem,hogy új típusú a fertőzés,és az oltással kapcsolatosan eddig kevés a tapasztalat,ezért oltóorvosom felé minden esetleges későbbi kártérítési igényemről lemondok” -és ezt írta alá több millió marha.
2021. máj. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Ez csak egy kiragadott példa volt arra, hogy a városi értelmiségiek azok, akiknél a legnagyobb oltási hajlandóságot mértek, a legfeljebb alapfokú végzettségűek és munkanélküliek között pedig a legalacsonyabbat :)"

Ez is bizonyítja, hogy az önálló gondolkodás képessége nem feltétlenül függ össze a végzettséggel. Mellesleg a vidéki emberek sokkal értelmesebbek, mint a pestiek. Nem véletlenül mondják úgy, hogy "józan paraszti ész".

2021. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!