Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szűrővizsgálatokra lehet már...

Sulek Péter kérdése:

Szűrővizsgálatokra lehet már menni? Vége a covidnak ?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,bocsi ha nem politika,csak eddig a covid volt a fontos,most már lehet menni vérvételre ilyenekre ? köszönöm a válaszotokat szép napot :)
2021. máj. 12. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ismertem egy viccet, ahol az ember felhívta a céget, ahova menni akart szűrővizsgálatra, és ott megmondták neki. De inkább nem mesélem el, félek nem röhögnél.
2021. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Ezt csak Dr Orbán Viktor Mihály tudja!Tőle kérdezd meg.
2021. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Vérvételre simán, de nincs vége a covidnak.
2021. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Az oltakozás még leköti az egészségügyi dolgozókat, szóval még aligha állt vissza minden a normális kerékvágásba. De érdeklődj a konkrét helyszínnél.
2021. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2021. máj. 12. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Lehet menni vérvételre, stb vizsgálatokra, de arra készülj fel, hogy nem valószínű, hogy 1-2 nap múlvanra kapsz időpontot.

Én múlt héten kértem, és Június közepére kaptam időpontot vérvételre. Igaz ez a Győri kórházban van, lehet, hogy egy kisebb intézménynél most is pár nap vagy egy hét "csak" mire sorra kerülsz.

2021. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Beindultak a szűrővizsgálatok. Én már kaptam időpontot is /nem kértem/.
2021. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!