Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mindenáron a fejébe vette,...

Ez mindenáron a fejébe vette, hogy tönkreteszi az Ellenzéki Összefogást?

Figyelt kérdés

"Dobrev azt is mondta, látja magát Magyarország első női miniszterelnökeként."


[link]



2021. máj. 10. 09:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az ellenzéki összefogás célja, leváltani ezt a bandát. Amikor már ezek a politika szemétdombján heverésznek lehet majd igazságos rendszert kialakítani. (Minden szempontból!)
2021. máj. 11. 13:36
 12/12 anonim ***** válasza:
40%
#11. Aha. Hát úgy finoman szólva sem lettem meggyőzve, hogy miért is kellene nekem erre a bagázsra szavaznom. Ilyen nedves álmokban, hogy majd a mostani ellenzékben lévő politikusok hozzák el a "minden szempontból igazságos" rendszert (de szép is ez, kár, hogy nulla konkrétumot tartalmaz), én sajnos nem tudok hinni. Igazság szerint a vak is látja, hogy már mindannyian képesek feladni minden eddig létező elvüket, csak végre a következő évtől már ők lophassanak. Képtelenek eltávolítani köreikből a többször leszerepelt, bukott nímand megélhetési politikusaikat, akiknek leginkább állásinterjúkra kellene kezdeniük eljárkálni, nem pedig a parlamentbe kellene igyekezniük. Én speciel teljesen megértem, ha valaki szerint ennél a Fidesz minden hibája ellenére is jobb. Én benne vagyok, hogy váltsuk le őket, de marhára nem leszek hajlandó BÁRKIRE leszavazni, aki csak annyit tud felhozni pártja mellett, hogy ők nem a Fidesz, és különben is már régen loptak (hogy aztán a szavazatom segítségével ott folytathassák, ahol 2009-ben abbahagyták).
2021. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!