Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mindenáron a fejébe vette,...

Ez mindenáron a fejébe vette, hogy tönkreteszi az Ellenzéki Összefogást?

Figyelt kérdés

"Dobrev azt is mondta, látja magát Magyarország első női miniszterelnökeként."


[link]



2021. máj. 10. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

"EZ" az ellenzéki összefogás legerősebb pártjának egyik vezetője, és eu-s képviselője.

Ha "ezzel" tönkre lehet tenni az ellenzéki összefogást, akkor az nem is összefogás, hanem egy nagy kalap sz@r.

Egyébként az, csak gondoltam aki az ellenzéki összefogásért aggódik az másképp vélekedik róla.

2021. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem fogják őt megválasztani de közben meg azért csak kell az ő szerepeltetése is, hogy a DK szavazókat ösztönözze a választáson való részvételhez.


Ugyanakkor úgyis az a párt fog majd diktálni aki a legtöbb képviselőt tudja a parlamentbe bejuttatni, ilyen téren meg ellenzéki oldalon a DK állhat a legjobban.

2021. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Dobrev Klára asszonyt szeretném a ringbe küldeni Orbán Viktor ellenfeléül... megyek is majd előválasztani...egy Fidesz szavazó 🧡
2021. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as!


Erről beszélek én is!

2021. máj. 10. 11:05
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Értem én. De ezek találták ki, hogy mindenki a Fidesz ellen.

Ez a DEMOKRÁCIA?? Nem, ez nem az, ez hataloméhség. De ha már lesz előválasztás remélem sok- sok Fideszes elmegy Dobrevre szavazni 🤫🤫🤫

2021. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
capos blablabla
2021. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Értem én. De ezek találták ki, hogy mindenki a Fidesz ellen."


Nagyon helyesen! (Már régebben is rájöhettek volna!)

2021. máj. 10. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
#7. Rendben, csak akkor viszont tényleg felejtsük el, hogy ez a demokrácia, mert ez épp nem az.
2021. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as!


Milyen törvények, vagy íratlan szabályok tiltják, hogy pártok összefogjanak egy csaló hatalom ellen?

2021. máj. 11. 10:32
 10/12 anonim ***** válasza:
#9. Nem azért nem demokrácia, mert bármilyen szabály is tiltja. Azért nem demokrácia, mert az összefogást különböző pártok alkotják, különböző elképzelésekkel, és aki az egyiket támogatja, nem biztos, hogy a másikat is szeretné. Ha viszont hatalomra jut az összefogás, akkor bizony sok szavazó azt fogja tapasztalni, hogy a szavazatával országgyűlésbe jutott politikusok nem azt fogják képviselni, amit ő szeretne (hanem jó eséllyel egyszerűen annak a programja fog megvalósulni, aki az összefogásban résztvevő pártok közül a legtöbb embert tud a parlamentbe ültetni). Ez a probléma, és itt ütközik a komplett ellenzéki összefogás ideája a demokráciába.
2021. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!