Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon az ellenzék fizetőssé...

Vajon az ellenzék fizetőssé tenné az egészségügyet (vizitdíj)?

Figyelt kérdés
hmmm...

2021. máj. 5. 08:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Amikor például önhibádon kívül kerülsz egy olyan élethelyzetbe, amelyben éppen a 300Ft-hoz egy 20-as hiányzik, hogy orvoshoz menj, mert lebetegedtél.
2021. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#21 és azt hogyan?
2021. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Pl nincs hirtelen háttered, és fiatal felnőttként egyedül maradsz. Pl így. Ja. Kocsid sincs, egy közeli városba kell bejárnod dolgozni, és a buszjegyre is sokszor hiányzik zséd.
2021. jún. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Itt az a gáz, hogy többen csak magukból kiindulva tudnak nyilatkozni intézkedésekről... Az, hogy vannak olyan élethelyzetek, amelyben a hónap végi "üres hűtő" nem azt jelenti, hogy ó, nincs lazac, csak pick-szalámi némi sajttal, hanem konkrétan tényleg totál üres, azt többen el sem tudják képzelni. Azt meg, hogy bizonyos ehhez hasonló élethelyzeteket nem mindig magunk választjuk, már teljesen felfoghatatlan többünknek. Különben régen én is ilyen voltam. Aztán többször beláttam, hogy felületesen gondolkodtam sok mindenről ezzel kapcsolatban. Én pl. emiatt is szó szerint rettegek baloldaltól.
2021. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!