Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még olyan fórumtárs...

Árokpart kérdése:

Van még olyan fórumtárs rajtam kívül aki annak ellenére az ellenzékre szavaz jövőre, hogy annak idején 2006-2010 között volt kint tüntetéseken?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy velem együtt annyira úgy érzi, hogy a mostani vezetés annyira elvesztette a realitásérzékét és annyira kezd túl lőni a célon, hogy a 2006-2010 közötti akkori dilettantizmus ellenére mégis megszépül az akkori kormányzás a mostanihoz képest?
2021. máj. 2. 22:44
 1/9 A Cenz Ura ***** válasza:
74%

Én nem voltam kint tüntetésen akkor, de úgy gondoltam jó ügyért küzdenek


Mára nagyon átértékelődött ez bennem

2021. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Én nem voltam kint a tüntetéseken, de az ellenzékre nem azért szavaz az ember, mert olyan jók lennének, hanem mert ők nem akarnak putyini államot kiépíteni, amire a fidesz törekszik, és sajnos az egyetlen módja a megállításuknak az ellenzékre szavazás.
2021. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem igazán van olyan, hogy "az ellenzékre" szavazol, mert sok ellenzéki párt van, és vélhetően sok lista lesz sok miniszterelnök-jelölttel 2022-ben is. Egy konkrét listára tudsz majd szavazni, amit egy miniszterelnök-jelölt vezet majd. És amíg nem látod át a választékot, aligha tudsz megfontolt döntést hozni.


Amúgy meg egy csomó olyan párt van, amelyik nem volt kormányon sem 2010 előtt, s most sincs kormányon, tehát mindig is ellenzékben voltak.

És hát van egy csomó ember, akinek szinte mindegy, ki van kormnányon, mindig eljár tünteni, mert minden problémájáért az aktuáális kormányt szereti hibáztatni. Sok közülük az örök lúzer, aki mindig azt hiszi, hogy ha majd jön egy új kormány, akkor hirtelen minden más lesz. Ezek ált csalódnak.

2021. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én nem voltam kint, de már akkor megmondtam, hogy ha a fidesz egyszer kormányra kerül akkor itt kutyavilág lesz. Eltelt 12 év és nem látom úgy, hogy nem lett kutyavilág.
2021. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legkorábban ezt a mondatom itt találtam meg 2018-ban, hármasként írtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__95..


De esküszöm már tíz előtt is leírtam, gondolom azt itteni cenzúrát ismerve kitörölték a kérdés valami miatt. Tehát bizonyítani már nem tudom, de higgyétek el így volt.

2021. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor kint votlam, ma azt látom a bérek az egeket verdesik, Pesten 300 nettó alatt alig lehet keresni, de emellett látom szétlopnak mindent.
2021. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6: a bérekben nem kis szerepe van a nullkamatos állapotnak a világban, amit nem Orbán hozott létre, hanem a FED indított el


Ha olcsó a hitel, akkor nem nehéz szárnyalni a cégeknek.

2021. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze, van itt hibbant rajtad kívül is.
2021. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6.De nézd meg ahhoz képest mennyit emelkedtem az ingatlanárak pl.

Egy átlag pesti kereset is nagyon kevés oda.

2021. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!