Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán megszegte a szavát? A...

Orbán megszegte a szavát? Apám mondta, hogy 2010 előtt abban állapodtak meg, hogy 8 évig a fidesz jön, és aztán visszaadják a hatalmat Gyurcsánynak.

Figyelt kérdés

De Orbán nem tartotta be, mert azzal, hogy Gyurcsány kilépett az MSZP-ből a szerződés már nem érvényes.

Azért van most már ez a nagy balhé közöttük?



2021. ápr. 5. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen, én is hallottam erről. De nekem Julcsi nagynéném azt mondta, ha kilép a Feri a ZEMESZPÉ-ből, akkor 12 év Fidesz jön. Szóval jövőre Gyurcsány lesz hatalmon.
2021. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a plakát nyomdász ismerősöm mondta, hogy már készülnek a plakátok a hatalomatadasrol!!
2021. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Apád honnét tudta?
2021. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Józsi mondta a kocsmába, hogy most mar a Feri jöjjön. Kell felvenni kölcsönt piara.
2021. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Neurotech ***** válasza:
15%
Ezt hogy épp Feri vagy Viktor jön náluk sokkal magasabb polcon döntik el, tulajdonképpen mindegy is, mert olyan nagy különbség úgysincs.
2021. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Apád hülye és te is, ha elhiszel ilyen hülyeségeket.
2021. ápr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem meg mamám azt mondta Vitya veri az asszonyt de a szomszéd Juhászné meg azt mondta, hogy Skizofréniában szenved és Svájcba jár kezelésekre.
2021. ápr. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

utolsó, te nagyon hülye vagy, ha ezt elhiszed

nem svájcba jár, hanem grazba

2021. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De a fidesz rögtön megváltoztatta a választási törvényt.

Mégse akarja betartani a szavát

2021. ápr. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!