Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt emberek, akik...

Vannak itt emberek, akik politikusokat es/vagy politikai partokat okolnak azert, mert nem vittek semmire az eletben?

Figyelt kérdés
Akik igen, ti miert gondoljatok ezt?

2021. ápr. 27. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Csak olyanok vannak, ha körbenézel a kérdések közt. És ha beszólsz, hogy pl. te jól keresel, vagy emelkedik a fizetésed, akkor fideszbérenc vagy :D
2021. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon sokan vannak.

És szerintem azért csinálják ezt mert ez "könnyebb a lelküknek" mint beismerni hogy bénák. Vagy mégkönnyebb mint tenni.

2021. ápr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

A fidesz épp belőlük meríti a szavazóbázisát. Ők a kisemmizett, az életben semmit elé nem érő, minimális pénzből élő csicskák.

Vannak vagy 2,5 millióan.

Azt gondolom, hogy megérdemlik önnön nyomorúságukat. Joggal lesznek még az unokáik is kisemmizett zsellérek.

2021. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
#1 én ezt sose tapasztaltam. Persze nem is írom a fidesz számlájára a saját gyarapodásomat, ugyanis nem kormány intézkedéseinek köszönhetően, hanem annak ellenére keresek jól.
2021. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
kedves 1-es, amikor téged fideszbérenceznek, akkor nem a fizetésedre gondolnak....
2021. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
5-ös, de, ha semmi mást nem írok le, csak annyit, hogy én jól keresek, plusz emelkedik évente a fizetésem, mert normális multinál dolgozom, akkor mi alapján fideszbérenceznek, ha nem ezalapján? :) Ha valaki nem egy szerencsétlen barom itt, aki minimálbéren tengődik, az egyből fideszbérenc, nézz csak végig a kérdéseken
2021. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én annak ellemére vagyok sikeres, hogy az állam ahol tud, igyekszik keresztbe tenni.
2021. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

szerintem tisztességes ember semmilyen közösséget nem vállal a fidesszel. ezt neked mondom, kedves 6-os multinál dolgozó jól fizetett szakmunkás.

Számomra mérhetetlenül ellenszenves, hogy neked egyetlen pillanatig nem a fidesszel való kollaboráció tűnik fel, amikor más emberek véleményt mondanak rólad, hanem a multis jól fizetett állásod mögé bújsz.

Hihetetlenül megvetlek. Szeretném, ha éreznéd.

2021. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%

ÉN nem gondolom ezt, az én életemért alapvetően én vagyok a felelős.

Azonban vannak olyan dolgok amikkel igenis egyes pártok befolyásolják az életemet és konkrétan kárt okoztak vagy olyan helyzetet teremtettek ami nekem rossz volt.

Ilyen volt amikor 2002-ben megszüntette az mszp-szdsz kormány a családi adókedvezményt. Amikor felemelték az ÁFA-t 25%-ra, vagy amikor privatizálták az állami vagyont és a magán cégek minden rezsiköltséget az égbe emeltek, mert megtehették. Ilyen volt a devizaválság, ami az egész ország életére kihatott és bizony az két párthoz volt köthető, ők okozták hogy annyi ember vett fel a lakására devizahitelt - mert ők szüntették meg a támogatott forint lakáshitelezést előtte.

vagy ahogy igenis károsan hatott az életemre amikor 2002-ben eltörölték a családi pótlék iskolába járáshoz kötését, mert újra rengeteg gyerek nem ment iskolába, hiszen nem tudta rákényszeríteni semmi a szülőket, hogy ezt elérjék. Vagy éppen az alsó tagozatban a buktatás tilalma, hogy el lehetett jutni 4. osztály végéig úgy hogy nem is tud írni, olvasni vagy számolni a gyerek, mert csak akkor lehetett évismétlésre rakni ha a szülő is beleegyezett. Ennek köszönhetően lett rengeteg olyan ember aki teljes tudatlanul került ki az iskolából, akik egész életünkben gondot fognak okozni a társadalomban. Akik az én gyerekeimnek is kárt okoztak, mert velük együtt kellett létezniük az iskolában és majd az én gyerekeimnek kell eltartani őket is, mivel nem lesznek képesek soha magukról gondoskodni.

Az ilyen dolgokért én is egyes pártokat hibáztatok.

Azért, hogy milyen a munkám, mennyit keresek avgy mennyire lettem sikeres az életemben, azért nem. Sajnos sokan vannak akik tényleg mindenért valaki mást hibáztatnak.

A gond nem ez, hanem hogy azt hiszik, a gondjaik egy csapásra megváltoznak majd attól ha más párt kerül kormányra, mert éppen azok más ígérettel etették őket.

2021. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as, én leszarom a fityeszt, miből gondolod, hogy közösséget vállalok velük? Ittál? :D
2021. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!