Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hívogat embereket a...

Miért hívogat embereket a Fidesz Dr. Gyurcsány Ferenc úr nevében?

Figyelt kérdés

Gyurcsány figyelmeztet: nem ő hívogatja az embereket, hogy ne oltassák be magukat



Gyurcsány Ferenc, a DK elnöke a Facebook-oldalán közölte szombaton, hogy a nevében hívogatják tömegesen az embereket azért, hogy ne adassák be maguknak a vakcinát. „Ne dőlj be!” – kéri a DK elnöke, aki szerint az ellenfelei most „túl messzire mentek”.



Előzmény: Orbán Viktor és a Fidesz, a kormány politikusa, illetve a kormánymédia hetek óta folyamatosan mantrázza, hogy az ellenzék oltásellenes, miután az ellenzék több politikusa hetek ezelőtt kétkedve fogadta a kínai és orosz vakcinákat. A kormánypártok videót is készítettek az „oltásellenes baloldalról”.



Az ellenzékiek szerint mindez nem azt jelenti, hogy oltásellenesek lennének, az ellenzék közös videóban hívott fel az oltás szükségességére, maguk is folyamatosan beoltatják magukat.


Gyurcsány azt gyanítja, konkrétan meg nem nevezve, hogy a politikai ellenfelei álnak az álhívások mögött. „Engem lehet sértegetni. Már megszoktam. Hazudhattok rólam mindent a tévében. Lehet Gyurcsány a hibás mindenért. Lepereg. De most túl messzire mentetek”.



Gyurcsány azt ígéri, hogy egy percig nem fogja tűrni, hogy a nevében embereket tévesszenek meg! „Ti vagytok azok, akik a magyarok életével játszotok!” – írta a Facebookon.


[link]


[link]



2021. ápr. 25. 10:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
#9 És én ebből a hazudózó lopó kommunista kína-építő Fudani Fideszes undorító vöröscsillagos pártból bármit kinézek.
2021. ápr. 25. 10:58
 12/28 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem tudom engem is hívtak, aztán mondtam neki hogy ez még egy fideszestől is gyenge próbálkozás, aztán erre annyit mondott hogy a k. anyámat rohadt mocskos libsi.
2021. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
39%

"Az mondja aki a tv-be is mondja, hogy készült Magyarország Kormánya megbízásából"

Ha megadod a telefonszámod, mindjárt felhívlak hogy 1 milliárd forintot kapsz ha soha többé nem írsz a gyakorikérdések oldalára és a végén bejátszom hogy "Készült Magyarország Kormánya megbízásából". Akkor azt is elhiszed?

2021. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

#13 Xd

vér-fideszes vagy.


Én meg vér-ellenzéki

#ellenzékiösszefogás2022

2021. ápr. 25. 11:01
 15/28 anonim ***** válasza:
56%
Mert a fidesz ennyire gerinctelen férgekből áll. Mondom ezt úgy, hogy Jakab fan vagyok és ki nem állom Gyurcsányt, de ami igaz...
2021. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
15%
Félelmetes, hogy ezek a fideszesek ilyen serényen állnak a csalás mellé, ha viszont a másik oldal csinálná ezt, akkor habzó szájjal hörögnének.
2021. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=42cQC_8jyoI


Szeretnék mindenkit megnyugtatni

Csak az számít, hogy a magyarok vakok

Megfelelő számban rendelkezésre állnak, sőt

Ha elkapja a betegséget: Szigorúan ágyat!

Ezzel egyszerre van egy csúcs haditervünk!

Csatát nyertünk! Most szembe kell néznünk...

Minden ember felvértezve, egy időben,

Nem fogjuk gyógyítani időben...


(A koronavírussal... továbbra is... Boldog Karácsonyt kívánok!)


Nem gyógyítsuk meg a betegeket!.. És,

Nem gyógyítsuk meg az időseket!.. És,

Nem gyógyítsuk meg a diákokat!.. És,

Nem gyógyítsuk meg! Nem gyógyítsuk meg!


(...Nem fogjuk gyógyítani...(nemnem..) nem gyógyítsuk meg... köszönettel tartozok.. meg fogjuk Hurcolni Magyarországot!)

A döntések a következők:

Miután a kormány úgy döntött, csak a pénz kell!

És az emberek érdekeit nem vesszük figyelembe

És közös erővel fékezzük meg - Brü-Brü-Brüsszelt!

Vigyázzunk egymásra, a betegséget fent kell tartani!

Szigor kell, mert jövőre is lesz fertőző koronavírus!


(Szigorú intézkedések... [fent-fe-fent kell] tar-tani... Szigorú intézkedések... nem lesz kivétel!)

Felhívom a figyelmüket!

Az összes megbetegedés, pozitivitás Magyarországon

A mai napon, hiszen tudjuk jól...

Tünetmentesen tartózkodnak otthon (otthon)

Lélegeztetőgépen... Meghaladtuk a 700 ezret

éés... elveszítettük..


Nem gyógyítsuk meg a betegeket!.. És,

Nem gyógyítsuk meg az időseket!.. És,

Nem gyógyítsuk meg a diákokat!.. És,

Nem gyógyítsuk meg! Nem gyógyítsuk meg!


(...Nem fogjuk gyógyítani...(nemnem..) nem gyógyítsuk meg... köszönettel tartozok.. meg fogjuk hurcolni Magyarországot!)

Készült Magyarország-kormánya megbízásából!

Gyö-Gyö-Gyö-Gyö-Győztünk!

2021. ápr. 25. 11:06
 18/28 A kérdező kommentje:
ezt gondolja orbán Viktor
2021. ápr. 25. 11:07
 19/28 anonim ***** válasza:
48%

"Félelmetes, hogy ezek a fideszesek ilyen serényen állnak a csalás mellé"

Miért, ki csal? Minden bizonnyal valami idióta trollkodik, és most röhög a markába hogy sok hülye komolyan vette, és most hőbörögnek.

2021. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%

Az a gond, hogy már a kérdés is tele van hazugsággal.

Nem pár hete kezdett a DK és teljes ballib ellenzék oltásellenes kampányba, hanem lassan egy éve.

Nemrég még Feltóék aláírást is gyűjtöttek valamelyik keleti vakcina ellen.

Aztán nem jött be az akció és látták, ezért le is szedték a honlapjukról.


Persze a szöveg az volt, hogy nem oltásellenesen, csak a keleti vakcinák nem biztonságosak. Miközben nagyon jól tudták, hogy a következő fél évben túlnyomó többségben keleti vakcinák fognak érkezni.


https://www.youtube.com/watch?v=nyzXFxfVcIo

2021. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!