Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vállalkozók, vendéglátósok...

A vállalkozók, vendéglátósok mit szólnak az oltásigazolványos korlátozásokhoz?

Figyelt kérdés
Oké, most a feloldozás után lesz 1-2 jó hetük, jó forgalommal. De utána mi lesz amikor már tényleg elkezdik ellenőrizni a helyeket? Amikor már szinte csak a nyugdíjasok és vidéki Fideszes közmunkások vehetik csak igénybe a szolgáltatást, akkor nem lesz nagy kasza..

2021. ápr. 23. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
28 éves vagyok és több hete beoltottak. Ismerősi körömet ebben a korban szintén.
2021. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
A munkavállalóiknak is kellesz majd oltási kari, arra meg főleg kíváncsi leszek, hogy egy éttermet vagy kávézót hogy fognak üzemeltetni a nyögdíjasok meg a közmunkás indiánok :DDDDDDD
2021. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%

Te is aztán összeszedtél pár klisét, hogy kiírjál valami provokálós kérdést.

Amúgy jó lett, kő kex?Győri fahéjas ízű...

2021. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
En nem vagyok benne olyan biztos, hogy most nagy porges lesz a vendeglato h3lyeken.
2021. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Pár napig nagy pörgés lesz, utána teljesen leáll megint. Most mindenki be fog rúgni, majd részegen sündisznónak öltöznek az oltatlanok, mert hát részegen milyen poén? Utána megint elhal a kuncsaftok hiánya miatt.
2021. ápr. 23. 21:10
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Én kiírtam, hogy csak nem beoltottakat szolgálok ki.
2021. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9%

Amikor az oltások elején jártunk, az oltásellenesek azt mondták, hogy majd kéri 1-1,5 millió fanatikus, erre tisztán emlékszem. Nem úgy lett. Aztán jöttek az ellátási gondok, amint nagyobb csoportokra kezdték kiterjeszteni, akkor az volt a gond. Most járunk 3,5-nél, jutunk el nemsoká 4 millióhoz. Június közepéig 7 millió ember beoltásához elég vakcina érkezik, most már nem várhatóak a szállításban komoly megakadások. Nyugodj meg, a mostani 3,5 millióból lesz 7 meg 8 is.


Azt is tudjuk, hogy az oltást a tanult, jómódú városiak jobban támogatják, ellenkezés pedig az idős, szegény vidékiek körében van leginkább. Szóval szerintem a vendéglátósok boldogok lesznek, mert a vastag tárcájú régi odajáróknak több, mint 1 évnyi bulit kell bepótolniuk.

2021. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
A szüleimnek 2 éttermük és 1 fagyizójuk van, nagyon nem örülnek. Ők sincsenek beoltva, nem is lesznek, 2x kihordták a koronavírust enyhe náthával.
2021. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

8.

Akkor ők is kapnak igazolványt, elvileg, akik átestek rajta, azokra is érvényes.

2021. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Kilences, igen, de csak pár hónapra.

Végülis ez nem lényeg, mert nem dolgoznak az étteremben, de nem tartják igazságosnak, így az alkalmazottaknak sem írnak elő semmi ilyesmit. Azt pedig remélik, hogy minél előbb mehet bárki.

2021. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!