Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán-hívők, Fidesz-szavazók,...

Orbán-hívők, Fidesz-szavazók, ti mivel vagytok elégedettek a kormány pandémia-kezelésével kapcsolatban, és mivel nem?

Figyelt kérdés
Illetve bármilyen egyéb dolgot is említhettek, amit szerintetek jól csinál a kormány, amit folytatni kellene ezután is, és amit nem, amin változtatni kellene. Mit gondoltok?

2021. ápr. 21. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az oltási program viszonylag jó, bár lehetne még rajt finomítani.

Viszont sok feles és hülye intézkedés volt már.

2021. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Elégedett vagyok a lezárásokkal, nem vagyok elégedett azzal, hogy nem kötelező az oltás, és hogy nem zárták le a határokat.
2021. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Ez most ilyen Fidesz tag toborzó...várod a haverjaidat, hogy együtt éltessétek a Főnököt?
2021. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Hiszek egy Orbánban, Urunkban Istenünkben...
2021. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
A Maszk viselése előírásokat változtatnál meg. A kültéri maszk viselése enyhíteni csak a sűrűbb forgalmi területeken tenném kötelezővé. Ellenben a tömegközlekedési eszközökön jóval szigorúbban kellene betartatni de oda ügye még a rendőrök sem mernek felszállni nehogy elkapják csak legfeljebb a buszmegállóban figyelmeztetnek, míg a járműveken, ahol egymás szájában vannak az emberek, tízből két ember nem hordja megfelelően.
2021. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem alapvetően jól kezelték a járványt, habár lehet sosem fog kiderülni, hogy ha ezt vagy azt másképp csinálják, az jó lett volna-e vagy sem. Tetszik, hogy időben léptek a keleti vakcinák megrendelésével, én is orosz oltást kaptam, viszont a vakcinaelosztást valószínűleg jobban meg kellett volna szervezni, és jobban odafigyelni arra, hogy a veszélyeztetettek minél előbb hozzájussanak az oltáshoz. Persze az is igaz, hogy nem tudhatjuk, hogy hányan utasították vissza az oltást (vagy esetleg nem is regisztráltak), mert éppen keleti vakcinát ajánlottak fel neki. Szóval szerintem tisztán senki sem lát ebben az ügyben.
2021. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Általánosságban jónak tartom a döntéseiket.

Tavaly kicsit korai volt a zárás, az iskolákkal megvártam volna a 2020-as tavaszi szünetet és azt hosszabbítottam volna meg, hogy legyen idő felkészülni a digitális oktatásra.

A nagy fejlesztésekre szánt pénzekből kellett volna jusson olyan tabletekre, amit nekiadhattak volna azoknak a diákoknak használatra, akiknek nincsen otthon számítógépük, vagy többen testvérek és egyszerre kellene használniuk. Ez nagy kiadás lett volna, de össze lehetett volna kötni az iskolákban levő eszközök cseréjével és a régebben az iskolákba adott tableteket kiadva később helyette újakat vehettek volna, ahogy a régi számítógépeket, laptopokat is így ki lehetett volna adni gyerekeknek. Vagy olyan akciókat kellett volna szervezni, ahol az állam ad támogatást a számítástechnikai fejlesztésre családoknak, esetleg cégeknek ha cserébe a régi, de működő gépeket meg leadták volna és azok kerülnek kiosztásra a gyerekek között. De utólag könnyű okosnak lenni és ötletelni.

Ami nem jól megy az az, hogy nem perelnek be mindenkit aki hazudik meg rágalmaz. Minden egyes hazugságért, rágalmazásért el kellene számolnia mindenkinek és vállalni kellene érte a felelősséget. Az úgy nem működik, hogy a ballibek mindig valami mást hazudnak, a kormányzat meg próbál védekezni és bizonygatni hogy hazudtak reggel, éjjel meg este. Megint.

2021. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem félünk és nem fázunk, Orbán Viktor a királyunk!
2021. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Híveim!


Tudom, hogy a nem híveim tudják, hogy bár azt mondtam, hogy a sikert ember életben kell mérni, mégis naponta több száz ember hal meg coronavírusban és a hozzá kapcsolódó szövődményekben.


Van körülöttem egy olyan oligarchia, amelyik segített hatalomra jutni és ott is maradni(2030), ezért én is tartozom nekik annyival, hogy az ő érdeküket is nézem (mi mást is tehetnék).


A híveimet a gyengébb értelmű, hiszékeny tömegember teszi ki.

Ne keverjük össze a diplomát az intelligenciával! Ez látszik is a minőségen!


Sokan elhiszik, főleg a híveim (ész nélkül), hogy viszonylag jól kezelem az egész c.vírus helyzetet, de szerencsémre nem veszik észre, hogy világszinten kicsiny kis országunkban halnak meg a legtöbben naponta(arányaiban, ha tudják mit jelent ez a szó). Szerencsére az értelmük nem terjed addig, hogy átlássák az összefüggéseket.

Nekik, szerencsémre, bőven elég az M1-M2...Duna.. stb. adóim, hogy elhiggyék, hogy ők bizony tájékozottak!

Még egyszer köszönöm, hogy hisztek bennem, nekem (mert így tovább tudom gazdagítani jómagam és a családi, baráti, érdekköreimet).

A helyesírási hibákért pedig elnézést kérek! Én jogász-politikus vagyok, nem nyelvész.


Köszönettel:


O. Viktor

2021. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Mindennel elégedett vagyok, Orbánék nagyon profi szinten kezelik ezt az egészet. Akik meg azt mondják, hogy az ellenzék jobban csinálná, azok nézzenek körül, hogy Európában mindenhol halnak meg a pandémiában. Üdv., V
2021. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!