Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ehhez a képhez...

Mit szólsz ehhez a képhez (Karácsony Gergely)?

Figyelt kérdés

Karácsony Gergely, az LMP frakcióvezető-helyettese rövid gatyában, tornacipőben tájékoztatja a sajtót. Hogy néz ez ki? Vagy ez is a másság része? Akkor egyszer csak olyan is lesz, hogy fürdőgatyában tartja a sajtótájékoztatóját egy strand büféjében...


[link]


2010. aug. 21. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Há' lehet más a politika.
2010. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
szerencsétlen marha...
2010. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
nem jó a link..
2010. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

bocsi már jó.. xD


Am nagyon tróger ruhában vannak a parlamentbe is.. lásd Vágó gábor aki moindig ugyanabba a tuhába van siffer is.. XD AZ ÚJ SZDSZ

2010. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tényleg a legjobb szó erre a trógeres megjelenés, csak nem jutott eszembe. Mert hát ez a gönc még a maga nemében is ócska. Mikor először megláttam, én azt hittem, egy takarítófiú nyilatkozik valamiről.
2010. aug. 21. 13:02
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem a ruha teszi az embert. Amúgy sokkal nagyobb ökörség dög melegben beöltözni öltönybe, csak mert a konvenció azt kívánja, mint egy sportos öltözetben nyilatkozni.
2010. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Vagy ez is a másság része?"


Én is viselek rövidnadrágot tornacipővel ha meleg van, akkor én eszerint meleg vagyok/szolidaritást vállalok a melegekkel? Meg terepnadrágot is szoktam viselni bakanccsal, akkor meg biztos gárdista vagyok. Sólyom is rövidnadrágban ment a hegyre mikor a lokátor ellen tiltakozott, akkor eszerint ő is biztos meleg.


Miért kell mindig kötözködni és baromságokon csámcsogni? Egyébként meg dögmelegben tényleg ne legyen már kötelező az öltöny nyakkendő, meg amúgy is az LMPsek egy része csóró egyetemista, nekik ez az "imidzsük" .

2010. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
azért egy parlamenti képviselő ne legyen már ócska rövidnadrágba.. akkor legalább ingbe legyen ne ien ócskaságba..
2010. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
14.41: Jó, hát a másságot nem szexuális értelemben értettem, bár ma már elsősorban úgy használják. De szerintem ez az idétlen szerelés nem illik a frakcióvezető-helyetteshez, aki a képviselői irodaházban komoly ügyben nyilatkozik. Ha kirándulna, akkor rendben van. És hát Karácsony Gergely távolról sem csóró egyetemista.
2010. aug. 21. 16:00
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy vékonyabb farmer és egy rendes ing. Ennyi. Ha meg csak sajtótájékoztatót tart, akkor meg helyben öltözzön át.
2010. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!