A fideszesek mit szólnak ahhoz, hogy a kínai Járványügyi és Betegségmegelőzési Központ vezetője szerint „Nem adnak magas fokú védettséget a kínai vakcinák.”?
Ha az mRNS-alapú vakcinákhoz hasonlítják őket, gyengén teljesítenek – mondta a kínai járványügy vezetője.
Az AP arra is kitér cikkében, hogy a Sinovac vakcina hatásosságát brazil kutatók mindössze 50,4 százalékosnak találták. Ezzel szemben a Pfizer-BioNTech-féle oltóanyag ugyanezen a teszten 97 százalékot ért el.
Persze, hogy nem adnak ... mernek en ellenkezni? :)))
De valojaban felmerul egy tok eletszeru kerdes ... ki a faszt erdekel? :)))
Mindegyik vakcina (köztük a kínai is) közel 100% hatékonysággal akadályozza meg, hogy olyan súlyos tünetek alakuljanak ki, amitől kórházba kerülhet, vagy akár meghalhat a beoltott.
A köztudatban forgó vakcina hatékonyságaként elkönyvelt 95%-50% közötti értékek, azt jelentik, hogy milyen arányban akadályozzák meg a vakcinák azt, hogy BÁRMIFÉLE tünet jelentkezzen, ha oltást követően elkapják. Akinél fellép köhögés, az már rontja ezt az értéket.
Súlyos tünet egyik vakcinánál sem lép fel, ha beadták, akár 50%, akár 95%-os.
Az AstraZenecanal kialakult vérrög miatti halálozások gyakorisága olyan, hogy 18 millió beadott vakcinára jutott 7 eset. Szívás, ha pont benne vagy abban a 7-ben, de ez olyan elenyésző, hogy sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy még ebben az évben gyilkosság áldozata leszel.
Bizonyos fogamzásgátlók nagyobb arányban okoznak vérrögöt, mint az AstraZeneca.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!