Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók tényleg...

Az ellenzéki szavazók tényleg elhiszik azt a narratívát, hogy nálunk halnak meg a legtöbben a világon és a kormány felelős tízezrek haláláért?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 10:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%

"nincsenek hiteles összehasonlító statisztikák arról, hogy hol hányan halnak meg"


Akkor amit linkeltem (én voltam a 4-es), mi az anyám?


Értem én a kormány propagandáját, hogy ők máshogy számolják a halálozást, de ez csak szimplán nem igaz, majdnem mindegyik európai ország így számolja.

2021. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

Ha megnézed a nemzetközi statisztikákat, sajnos ezen a téren eléggé az "élvonalban" vagyunk.

Ehhez azonban hozzájárul, hogy nem minden ország számolja azonos módon az eseteket.

Nekem egy végstádiumos rákos ismerősöm került be coviddal kórházba, pár nap múlva meghalt. Covidos halottként került be a nyilvántartásba.

2021. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 sörpocak ***** válasza:
89%

"A dolog ott kezdődik, hogy nincsenek hiteles összehasonlító statisztikák arról, hogy hol hányan halnak meg"


Na és a többlethalálozások?

2021. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, attól még hogy a baromságot kétszer mondod kétszer mondod még mindig baromság marad.


A koronavírus a fejlett országokban pusztít a legjobban, hiszen egy valódi globális járvány. Pont ezekben az országokban van kevés ok arra, hogy kételkedjünk a számok pontosságában.


Vagy neked erkölcsi győzelmet jelentene tudni, hogy a világon népességarányosan csak a 2. legtöbb halott van nálunk Észak-Korea mögött?:D

2021. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

#11


Mivel mindenhol másképpen sorolják be az áldozatokat és van ahol be sem sorolják mert egyszerűen nem tudják tesztelni az amit belinkeltél az maximum a qvaanyád lehet!


A statisztika alaptétele, hogy ha rosszul veszik a mintát hlység lesz az eredmény!!!

2021. ápr. 9. 10:53
 16/32 A kérdező kommentje:

#14


Még 1x mondom hogy mindenki értse!


NINCSEN HITELES ÖSSZEHASONLÍTÓ STATISZTIKA A HALÁLOZÁSOK TEKINTETÉBEN

mert nincsen adat hozzá!

2021. ápr. 9. 10:56
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

#15

Igazad van, akkor minden fasza.

2021. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%

Halálozási arányt tekintve a csehek jócskán beelőznek minket.

Gondolod, hogy ott rosszabb az orvosi ellátás?

Nem. Hasonló módszerrel számolnak, mint nálunk.

2021. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

#kérdező: Még 1x mondom hogy értsd:


ATTÓL MÉG HOGY HANGOSAN VEKENGSZ BAROMSÁG MARAD AMIT MONDASZ!


A Covid-halálozások esetleges eltérő besorolása semmiben nem befolyásolja a többlethalálozást. Országtól, hatóságtól független, száraz adat az, hogy 2021 márciusában X%-kal több halott van a hónapban, mint 2015-19 átlagában.

2021. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 sörpocak ***** válasza:
100%
Megintcsak kérdező: és a többlethalálozások? Azok teljesen függetlenek attól, hogy miképp állapítják meg, hogy covidtól, vagy mástól halt e meg.
2021. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!