Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ehhez?

Mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés
Nyitnak a boltok, de a sparok is áttérnek fő/nm re
2021. ápr. 6. 17:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

#9

A tényeket írtam le, nem okoskodtam. Egy értelmetlen intézkedés ez, egy marhaság. Aki ebben a bolti dologban lát értelmet, az egyszerűen hülye, vagy hazudik. Nem azzal van a bajom, hogy vissza kell menni az iskolába, egyáltalán nem, hanem ezzel a bolti marhasággal. Ennyi. De ha te látsz értelmet ebben a 10 négyzetméterenként 1 vásárló felállással, kilométeres sorokkal covid idején, ne tartsd magadban, közöld, ha már ekkora intellektussal van szerencsénk találkozni!


"miközben lesüt rólad az önző, beszűkült látásmód"


Ezt szeretem a legjobban, mikor vadidegen ember, egy anonim oldalon, ilyen elemzést tart rólam. Hű, ettől aztán bokám fosom magam, ja nem.... Inkább foglalkozz magaddal, mert ez az első beszólásod eléggé nagyképű volt. De hopp, én is látatlanba elemeztem, viszont nem a személyedről, hanem csak egy kommentedről. Azért ez nem mindegy.


"fenyegető aurával"

Mi ez a spiritualitás?

2021. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Új szabadtéri programmá válik az üzletek előtti ökölszex! -Nem a kovidosokért fognak visítva rohanni a mentők, hanem azokért, akik összeverekednek a boltok előtt a várakozás által okozott idegeskedés folyományaként! KiráJ!
2021. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

11


Te nem tényeket írtál le, hanem a saját fantáziád. Sajnos a te fajtád, a taknyos stílusa ez, krvára magabiztos, és krvára okosnak hiszi magát.


A social distancing megoldja, ha azt látod, hogy valahol nem tartják be, szólj nekik. Ahol én élek normális emberek vannak, és betartják. Egy éve állunk sorban a bolt előtt, a gyógyszertárnál, reggel a pékségnél, és sorolhatnám tovább.


Spiritualitás? Te miről beszélsz? :D Látod, milyen ostoba vagy... Ahh, borzasztó amúgy... Boomerezik a kis taknyos, de 2 mondatot sem tud értelmezni

2021. ápr. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

#13

Jaj, akkor te miért vagy nullán?? Nem vágod főnök, hogy a szavaidra, a lőtéri kutya sem kíváncsi?? És még én vagyok az ostoba... Szopkodd akkor a Viktorod f@szát, mert ennek is csak fideszes "látja értelmét"...


Amúgy ez a stílus a bajerzsótot idézi, nem ő képzett ki, provokátorka?

2021. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13

Ja, még annyit, hogy nagyon nyilvánvaló, hogy miért kommenteltél ide. Minden egyes szavad mögött érzékelhető, hogy mi volt a célod.

2021. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

14


1bites vagy, hogy neked csak fidesz létezik, meg az annak szidása? Nem vártam többet...


Mi volt a célom? Szólni, hogy nyomorék vagy, semmi több. A 0% sem érdekel, főleg nem a gyk politika topikjában. Egyébként ellenzéki vagyok, de nem idióta. Melyik büfé szakra jársz more?

2021. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

Ohhh ellenzéki? Ijjjjj..... Akkor gondolom fanatic DK-s. :)


Bocs, de már nem tudlak komolyan venni....

2021. ápr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Látod, 1bites vagy. Engem nem izgat, hogy egy szerencsétlen primitív ember, aki a fekete-fehér gondolkodást nem tudta levetkőzni komolyan vesz-e :D
2021. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

Talán látni kellene, hogy Gyurcsány és Orbán szimbiózisban él ebben a magyar politikában.... Fidesz, Összefogás, Mi Hazánk... mind egy kutya, mind egy követ fúj.


Fekete-fehér gondolkodás, bakker. Ezek olyan frappáns szófordulatok, bátyja, hogy bekakálok.


"Wir haben uns totgesiegt"


Legyen valami kulturális foganatja is ennek a párbeszédnek, mert abszolút mértékben gyerekes, és fárasztó, ami leművelsz itt. :D

2021. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

amit*


Már megkavarod itt a fejem, hogy elírok egy betűt. Azért javítom, nehogy ki akarjál már végeztetni miatta. :D

2021. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!