Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ehhez?

Mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés
Nyitnak a boltok, de a sparok is áttérnek fő/nm re
2021. ápr. 6. 17:42
A kérdező szavazást indított:
Ideje volt
Eddig is így kellett volna
Nem kéne nyitni (leszarom kisvállalkozókat)
35 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
Bezárni sem kellett volna.
2021. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem kéne nyitni, de a kisvállalkozókat sem szarom le.
2021. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Ez inkább szopatás... Az "enyhítés" egy szigorítás... 10 négyzetméterenként egy ember tartózkodhat, majd kilóméteres sorok lesznek mindenhol. És ez lazítás??? Meg, majd ha kinyitják a sulit, és mennénk kaját venni a pékségbe, majd állhatunk sorba, mert valamelyik "okos" ezt kitalálta, és majd késhetünk az első óráról, ami miatt persze mi leszünk a hibásak, mert a tanárok nagy része boomer.....
2021. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem szarom le a kisvállalkozókat, de ebből úgyis az fog következni, hogy hamarason lehet zárni be mindent megint, és azok a szerencsétlen orvosok 1 hét levegőhöz nem juthatnak.
2021. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%

3


Ne egyél péksüteményt, nem valami egészséges. Lehet, hogy sok a boomer, de te meg egy kis retard taknyos vagy, fenyegető aurával.

2021. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

#5

Mit személyeskedsz? Ártottam neked? Ja, majd suliba nyilván főtt kajákat viszek, lábosban.... Ennyire gyökér ne legyél, mert nem áll jól, öcskös!

2021. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt nekem egy nebuló ne öcskösözzön, másrészt boomerezel, akkor nehogy már zokon vedd, ha valaki figyelmeztet arra, hogy egy kis taknyos vagy? Kettős mérce az megy, mi?


Egyél rendes kaját! Segítsek egy értelmes reggeli + tízórai összeállításában, ami nem tartalmaz egy nagy rakás szart? Lehet a gyakorikérdéseken való észosztás helyett menned kéne egy kis tortillát sütni például, nem nagy dolog... Csodálatos dolgokat lehet belőle alkotni reggelire! "öcskös"

2021. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

#7

Nem vagyok nebuló, érettségi utáni szakképzésre járok! Kösz, nem kellenek a tanácsaid, "bátyja"... De amúgy azt elmondanád, világok bölcse, hogy mégis mi a retkes véreres f@szért kötöttél belém az #5-ös kommenteddel? Mond már el, "királyom" mivel sértettem meg a #3-as kommentemmel a te szent, becsületes, tiszta lelkedet? Mily kárt okoztam neked, "királyom"? Karóba húzatsz, vagy lefejeztetsz ezért?? Vagy mit szeretnél tőlem, ami miatt belém álltál?


Amúgy viccen kívül érdekel, hogy mit ártottam a véleményemmel neked? És azt is megkérdezném, hogy normális hangnemben miért nem lehetett volna válaszolni.


Hozzáteszem, lehet hibáztam, nem kellett volna boomerezni, csak feszültté tesz a helyzet, hiányzik a régi világ. De tudom, ez most bűn, és megkéne dögölnöm, brutális kínok között, mert fiatal vagyok.... Értem!

2021. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

Azért kötöttem beléd, mert nagyképűen okoskodtál itt, miközben lesüt rólad az önző, beszűkült látásmód. Ezt megfejelted egy kis fikázással is.


Egyébként pedig csak szóltam, ne egyél péksüteményt, maximum 1 héten 1-2x. Nem egészséges, nagyon nem.

2021. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8


Nem vagyok nebuló, érettségi utáni szakképzésre járok!


Az is nebuló, sőt aki 30-40-50-... évesen is megy egyetemre az is... :)

2021. ápr. 6. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!