Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért éri be mindenki a nyári...

Miért éri be mindenki a nyári nyitással? Az miért nem számít, hogy ez a gyönyörű tavasz el van cseszve már másodszorra?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a tavaszt, őszt, de még a telet is sokkal jobban szeretem mint a dögmeleg, fülledt, izzadságszagú, 40 fokos nyarat, de oké, megértem, hogy valakinek az a kedvence. De miért csinálnak úgy, mintha a teljesen természetes lenne, hogy akkor most már júniusig kuss van, aztán majd jön a kánaán? Nem igazán érzem azt a nagy lincshangulatot, mindenki mélabúsan beletörődik, bezzeg ha a nyári Adriázást tennék tönkre, szerintem kb. netadó szintű megmozdulás lenne.
2021. márc. 31. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem lesz nyitás, csak etetik vele az embereket, hogy ne lázadozzanak. A diktatúra fenntartása a cél az egész vírushisztivel.
2021. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A huszadikat már rutinból fogod kezelni!...
2021. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!