Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért éri be mindenki a nyári...

Miért éri be mindenki a nyári nyitással? Az miért nem számít, hogy ez a gyönyörű tavasz el van cseszve már másodszorra?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a tavaszt, őszt, de még a telet is sokkal jobban szeretem mint a dögmeleg, fülledt, izzadságszagú, 40 fokos nyarat, de oké, megértem, hogy valakinek az a kedvence. De miért csinálnak úgy, mintha a teljesen természetes lenne, hogy akkor most már júniusig kuss van, aztán majd jön a kánaán? Nem igazán érzem azt a nagy lincshangulatot, mindenki mélabúsan beletörődik, bezzeg ha a nyári Adriázást tennék tönkre, szerintem kb. netadó szintű megmozdulás lenne.
2021. márc. 31. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Nyáron sem lesz nyitás nyugi, bármennyire is erősködik itt pár legény.

Nem lesz, mert radarozva van, hogy itt július közepén fog tetőzni a harmadik hullám. Az egészségügy meg már most sem bírja. Rengetegen halnak meg covid-on kívül más betegségekben, mert egyszerűen nincs orvos, nincs kapacitás aki kezelni tudná őket.

Ilyen szar helyzetben nem lehet nyitni, bármennyire is keménykedik itt pár fotelforradalmár. Orbán meg jól meglesz a közel-keleten, a volt szovjet tagállamokban, ahol tesóként kezelik.

2021. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

1


Dehogy nem lesz nyári nyitás. Szinte az egész balaton a fideszé és ők meg fogják hogy lehessen utazni.

2021. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Akkor nem lenne elcseszve ha a kórházban kellene töltened, vagy édesanyádat eltemetned?
2021. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

"Dehogy nem lesz nyári nyitás. Szinte az egész balaton a fideszé és ők meg fogják hogy lehessen utazni."

A Fidesz mindenből hasznot húz. Ha nem lesz nyitás, sok balatoni vállalkozó csődbe megy, a NER lovagok meg alkalmi vételként fillérekért felvásárolják. És akkor már az egész balaton az övék lesz.

Ők mindenképp jól járnak, ne féltsd őket.

2021. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

"Akkor nem lenne elcseszve ha a kórházban kellene töltened, vagy édesanyádat eltemetned?"


Ez az indok kb. 1 éve állta meg a helyét, mikor mindenki azt hitte, ha fegyelmezett, akkor javulás lesz és megmenekül ő vagy a családja. Aztán ilyen-olyan korlátozás és az emberek ugyanúgy hullanak, mint a legyek, szóval ez már avítt indok, le lett meccselve, nem működött.

2021. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pont az idióta korlátozások miatt kell eltemetni az édesanyákat. A vírus zárt térben terjed a legjobban, most már itt a jó idő, minél több időt kéne tölteni a szabadban.

Nehéz nem arra gondolni, hogy direkt zárják be az embereket, hagy terjedjen csak ez a szar. A home office, iskolabezárás és egyebekkel persze nincs bajom, azok maradhatnának, engem speciel a színházak, éttermek, bulik se izgatnak annyira, persze megértem, hogy valakinek ezek fontosak.

2021. márc. 31. 23:48
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Ne gondolhatok h a Balatoni haverok csődbe mennek,majd kozpenzbol kiutaljak nekit a zaras tamogatast!
2021. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Nincs elcseszve. Te cseszed el az életed. Lehet hasznosan is eltölteni a Home Office időtartamát. Tanulj a netről. Minden fent van, képezd magad vagy szórakozz. Nagyon jó játékok vannak fent


Te döntöd el milyen lesz az életed!!

2021. ápr. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5-os forditva ulsz a lovon!
2021. ápr. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jogos, a tavasz gyönyörű,de végül is mindegyik évszaknak meg van a maga szépsége.
2021. ápr. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!