Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márky Zay Péter mit tett le...

Márky Zay Péter mit tett le az asztalra eddig a Fideszesek szidásán kívül ami miatt annyira nagy kihívójának tartják Orbánnak?

Figyelt kérdés

Hódmezővásárhelyi polgármesterkedése is kritikán aluli , többet foglalkozik a Fidesz szidásával mint a városvezetéssel, persze ott is tisztogatások voltak, a Fideszes közalkalmazzotak közül sokan elvesztették egyből az állásukat.


Vagy éppen ez a szimpatikus benne? Az ellenzéki szavazót nem érdekli, hogy mi lesz a gazdasággal vagy akármivel csak a Fideszes embereket tegyék tönkre?


2021. márc. 27. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Annyival szimpatikusabb hogy nem a mocskos dk hoz tartozó banda
2021. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagyok vásárhelyi, így annyira nem tudom megítélni a polgármesteri tevékenységét.

Nekem amúgy még egy egész vállalható figurának tűnne, nem a liberális belpesti közegből jön, inkább a mérsékelt középosztályból tudna megszólítani embereket, akik a Fideszben csalódtak.

Ami zavar nála, hogy tényleg túlzásba viszi a korrupció kihangúlyozását, múltkor interjújában nem volt perc, hogy ne használta volna a lopás szót. Van igaza, de azért túltolja ezt a biciklit.

2021. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nézz után, hogy Vásárhely mennyit fejlődött az elmúlt 2 évben. Ingyenes busz is volt nemrég, de Lázárnak nem tetszett, és elvette az engedélyt.
2021. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kell utánanéznem mivel vásárhelyi vagyok és mondjuk a fejlődés az nem ilyen..


Lázár alatt sokkal jobban mentek a dolgok, csak itt is nem észből szavaznak hanem "szívből" a Fidesz ellen, mert ugyebár sokaknál ez a berögződés, hogy "bármi csak ne a Fidesz" , hát isszuk is a levét itt..


Remélhetőleg országosan nem fogjuk.

2021. márc. 27. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, biztos azért választották újra, és szavazott rá sok Fideszes is, mert a Fidesz alatt jobban mentek a dolgok...
2021. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sok emberrel vagyok kapcsolatban a munkám miatt és egyetlen Fideszes sincs köztük aki Márkyra szavazott volna..
2021. márc. 27. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy kissé túlbecsülik. Lehet, hogy tényleg jó miniszterelnök lenne, ezt nem tudjuk. De egyáltalán mit tudna letenni az asztalra, ha nem miniszterelnök?


"Az ellenzéki szavazót nem érdekli, hogy mi lesz a gazdasággal vagy akármivel csak a Fideszes embereket tegyék tönkre?"

Szerinted a fideszesek nélkül nem működne a gazdaság vagy mi? Mellesleg miért baj ha kitesz egy olyan embert aki korrupt vagy nagy valószínűséggel úgyis kap segítséget "fentről"?

2021. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Márky-Zay Péter általában akkor kerül be a hírekbe, amikor a Fidesz szavazóit szidalmazza. Legutóbb például azt mondta, hogy a vidéki Fidesz szavazók még egy keresztrejtvényt sem tudnak megfejteni. Nos, a helyzet az, hogy a Fidesznek több diplomás szavazója van, amint ahányan egyáltalán hallottak már Márky-Zay pártjáról (a csak ezrelékben mérhető MMM-ről). Ő 49 éves korára ezt tette le az asztalra, Orbán pedig 35 éves korában győzelemre vezette a Fideszt. (A tanulságokat mindenki levonhatja...) :)
2021. márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sok emberrel vagyok kapcsolatban a munkám miatt és egyetlen Fideszes sincs köztük aki Márkyra szavazott volna.."


Ez egy nagyon gyenge érv ami több sebből vérzik. Ellenzékiek is gyakran használják mert ostobák. Először is az átlag ember nem dörgöli a másik orra alá hogy kire szavaz mert ez konfliktusokkal jár. Ha valaki meg a politikát hozza fel egy beszélgetésben a többiek direkt azzal értenek egyet még ha valójában teljesen mást is gondolnak.


Márky Zay-t újra választották. Fogadd el ennyi. Ugyanígy van ez a fidesszel is. Hiába megy a sírás rívás akkor is újra lett választva már háromszor egyhuzamban. Ennyi

2021. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!