Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért hiszik még...

Az emberek miért hiszik még mindig el, hogy a nyugat olyan jó és mindig őt kell majmolni?

Figyelt kérdés
A szuperhősös-világmegmentős filmek helyett Amerika valós oldalát kéne megtudnia a világnak!

2021. márc. 26. 10:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező. Kell egy olyan filmstúdió amelyik bevállalja ezt. Az amcsiknak, bármennyire is egyébként szeretem alapjáraton az országukat, van a legjobb propaganda gépezetük hollywood által.


Ha gondolod, szervezz egy közösséget, ami ellenlábas lenne ez ellen. Vagy futtas fel egy magyar filmstúdiót olyan szintre hogy onnan nézzenek inkább filmeket.


....



Ami amúgy elég király lenne. 🤔


Ha neki állsz én benne vagyok. 😂

2021. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert a Nagy Nyugat és főleg Amerika a legjobb, lég liberálisabb, legdemokratikusabb államok, ráadásul az atom-és hidrogén bombák milliókat mentettek meg és megelőzték a harmadik világháborút. A náci Németországból azért lett demokratikus NSZK( ma is az van, csak az NDK-s tartományok hozzácsatolódtak), mert Amerika megszállta Németországot. Japánt, mai Dél-Koreát szintén. A Szovjetúniót, és ezáltal nálunk is a kommunizmust megbuktatták. 9/11-es terrortámadás miatt az iraki, afganisztáni háborúkban harcoltak a radikális iszlám ellen, és megbuktatták és kivégezték Saddam Huszein diktátort, és kivégezték Osama bin Ladent. Ma Oroszországban és Kínában is diktatúra van. (Ma egyedűl Szaud-Arábiaban alkalmaznak lefejezést, Franciaországban egy radikális iszlám terrorista csinálta, akit a rendőrök lelőtték. Nagyon helyesen)
2021. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!