Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek tényleg kinyitnak...

Szerintetek tényleg kinyitnak áprilisban az iskolák? Mi a véleményetek erről? Felelős döntés?

Figyelt kérdés

Csak VÉLEMÉNYEKET szeretnék!


Felelősségteljes kinyitni olyankor, amikor egyre fiatalabbak halnak bele a vírusba? Amikor néhány mutáns ellen nem is véd olyan hatékony a vakcina?


Mi a véleményetek? Ti hogy látjátok?



2021. márc. 26. 09:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, kinyitnak
Nem, nem nyitnak ki
45 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen esetben azt mondom nem nyitnak ki és hallgatnak a PDSZ-re de ki tudja mit csinálnak.. :/ Ugyanakkor szerintem május elején bármi legyen, akkor is kinyitnak. Középiskolák érettségi után 4 hétre, általános iskolák 2.-án de ez csak a saját véleményem.
2021. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most jelenleg a fiatalok vannak ki téve a járványnak. Napi szinten mondják a hírekben hogy hányan haltak meg és hogy egyre többen vannak lélegeztető gépen. Ha ezek után tényleg kinyitnak április 19-én utána pár hét múlva már zárhatnak is be megint.


Most már nem eleg a 2.5 millió be oltott ember, már a 7 millió mondják vagy többet. 2021 vége lesz mire itt minden vissza áll a normális helyzetbe.

2021. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Legyen úgy, nyissanak ki! Szerintem kinyitnak.
2021. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Barnabas333 ***** válasza:
21%
Remélem legalább 4dik osztályig kinyitnak. Rengeteg család túl van már a víruson. De aki nem akarja, hogy kinyissanak, örömmel kölcsön adom az elsős autista gyerekem tanuljon itthon ő vele, egy kínszenvedés... És a fodrászokkal és kozmetikusokkal mi lesz, ők meg haljanak éhen?
2021. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A fodrász meg a kozmetikus hétköznap délelőtt dolgozik? És te szabit veszel ki minden hónapban azért, hogy el tudj menni megcsináltatni a hajad? Hm, én nem, én inkább munka után megyek.

Szerintem amúgy ki fognak nyitni. Hiába észszerűtlen, a nagyfőnök eldöntötte, és neki senki nem parancsol. Hiába mondják az orvosok, meg a tanárok, akkor is az lesz, amit ő akar.

2021. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az iskolák ha kinyitnak muszáj menni mert online és ott nem tudnak tanítani, de az óvodákat nem kellene kötelezővé tenni, maximum az iskola előtt állóknak.

Maradhatna az ügyeleti rendszer annak aki kéri.

2021. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemnyitnak
2021. ápr. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!