Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legjobb dolog ami a Jobbikka...

A legjobb dolog ami a Jobbikkal történhetett, hogy az idealista Vona Gábor helyét az a Jakab Péter vette át az elnöki székben, aki érti az egyszerű emberek nyelvét?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 11:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
30%
Látom a fideszesek szépen leszavaztak az eddig általuk gyűlölt Vonára. Már visszasírjátok mert Jakabnak volt annyi esze, hogy összefogjon a tolvaj vezéretek ellen. Késő bánat. :)
2021. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
21%
Mióta létrejött az összefogás a Jobbik támogatottsága folyamatosan nő, így tovább!
2021. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
25%

"Vona Gábor cicákat simogatott.

Jakab Péter parizert eszik."


És ezért miért vagy magad alatt. A bálványod is simogatta a kutyáját néhány hete, az hogy hogy nem borított ki lelkileg ennyire, Misike?

2021. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
Na előbújt a jakab-katona!
2021. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%

"Már visszasírjátok mert Jakabnak volt annyi esze, hogy összefogjon a tolvaj vezéretek ellen."


Vonának legalább voltak elvei és gerince. Nem állt össze Gyurcsányék féle kommunistákkal (ne legyenek illúzióink, ezek kommunisták, a momentumos kisdobos fiúval együtt), volt egy határ. Addig szavasztam a jobbbikra. Mégis mennyire életképes egy "összefogás", aminek az alapja kizárólag az "Orbán takarodj!", meg a "Vesszen a NER!", jövőkép és épkézláb program nélkül? Az O1G-n kívűl ezeket semmi nem tartja össze, amint szereznek egy kis hatalmat felzabálják egymást.

2021. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
27%

Ezt nem értem, amikor 2018-ban meg volt a lehetőség hogy a Jobbik kerüljön hatalomra elhittétek a sok Fideszes sz*rt amit Vona Gáborról elterjesztettek, mert kiforgatták a szavait, de annak már lusták voltatok utánajárni hogy mennyire állít igazat a Fidesz lejárató kampánya.

Fogadjunk hogy azt sem tudtátok hogy a Jobbik ötlete volt a határkerítés felállítása, mert ők már a Fidesz előtt reagáltak a migrációs nyomásra.

A muszlim Vona megbélyegzés is annyira volt igaz hogy jó kapcsolatot ápolt a törökökkel külpolitikailag.


Most meg a tanárból feltörekvő Jakab Péter sem jó nektek, mert parizert eszik hát esküszöm az eszem megáll...

Még mindig jobb lenne mint ez a gyökér Fidesz, lassan ott tartunk hogy a nemzeti vagyon a kb. 200 amúgy is gazdag Fideszes zsebében lesz, miközben mi átlag állampolgárok kidolgozzuk a belünket hogy meglegyen a nettó 200.000Ft jó esetben diplomával.

2021. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Fidesz lesz a deep state 22 után?
2021. máj. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen szét lett cseszve a Jobbik:(
2021. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Vonában csalódtam mert hittem benne.

Jakabot soha se tartottam alkalmasnak egy magyar nemzeti párt vezetőjének, ezért nem is csalódhattam benne. Kinyírta a Jobbikot és egy DK csicskát csinált belőle. Nem hinném, hogy ennek a Jobbiknak maradtak magyar nemzeti szavazói. Azok most vagy a Fideszre készülnek szavazni vagy senkire.

2021. júl. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jakab arra se jó hogy megvakarja a herémet...
2021. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!