Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a szerecsenm...

Mit szóltok ehhez a szerecsenmosdatáshoz?

Figyelt kérdés

[link]


- Nincs benne, hogy 6 hónapja forgatnak a rendőrökkel (manapság tipikus "reality tv")

- A Belga rendőröket és törvényeket teszetoszának titulálják

- Semmi szó nem esik arról, hogy ez egy meleg swinger party volt


2021. márc. 24. 17:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%

"Nincs benne, hogy 6 hónapja forgatnak a rendőrökkel (manapság tipikus "reality tv")"


Nem hiszem hogy különösebben érdekes lenne egy rendőri razzia egy meleg swinger partyn. Mért pont oda követték a rendőröket és mért csak most adják le, ha valóban egy manapság tipikus "reality tv" műsorról van szó?


"jótékonysági rendezvényre miért kell drog"


A drogot bárki bele tehette a táskába. Jogkövetkezmény nélkül lezárták ezt az ügyet, csupán a covid miatt büntették meg.

2021. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

#9


Szerinted az asszony 38 év házasság alatt semmiről nem tudott, amikor fideszes körökben nem volt titok?


Szerintem inkább egy mindkét félnek hasznos névházasság volt. Hogy Handónak miért, az még derült ki...

2021. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilt titok,hogy Tunde asszony is inkabb a Rozsikat szereti nem a Jozsikat.Egyertelmu,hogy latszathazassagban elnek.Van viszont egy lanyuk.Egy kicsit most osszezavarodtam,hogy naluk hogy van ez?Apa ferfi,anya no???
2021. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fsms ***** válasza:

11# nekem soha nem tettek drogot a táskámba, pedig jártam vagy 70 országban. Neked hányszor tettek? Azt, hogy lezárták a drog ügyet ezt honnan veszed? Még el sem kezdték, mivel mentelmi jog védi.

Ha ennyire szereted őket rakd ki a számítógépeire a Semjén helikopteren utazó rénszarvasát. 😀

2021. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
GUlyás Márton=Soros aktivistája. xDDDDDDDD
2021. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem egy valami érdekel?

Miért nem nyomják börtönbe drogozás miatt?

2021. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!