Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki legutóbb a...

Van itt olyan, aki legutóbb a fideszre szavazott, de megbánta?

Figyelt kérdés
Mikor bántad meg, a covid előtt, vagy utána?
2021. márc. 22. 13:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%
Fidesz forever
2021. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%

9: "Sosem bántam meg, hogy Orbán Viktorra szavazok!"


Ok, mennyi közpénz lapul otthon a szalmazsákodban, Lajos?

2021. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%

"Vicces olvasni, hogy ennyi buta ember él itthon. Van olyan hülye aki még mindig a fideszre szavazna az számomra egész megdöbbentő dolog"


Számomra az a megdöbbentő hogy az emberek szimpla gyűlöletből rászavaznának bárkire a világon akár egy kormányzáshoz egyáltalán nem értő valakire mert csak egy a lényeg: ne Orbán legyen. Hogy utána mi lesz senkit nem érdekel.

Az is megdöbbentő hogy ennyien beveszik a DK európai bérek dumáját és elhiszik a kormányváltás után úgy fognak keresni mint a németek. Az is megdöbbentő hogy valaki elhiszi hogy a szivárvány koalició akármilyen kormányzásra képes lesz, hogy a világról egyenként tök mást gondoló libsi, a szoci meg a karlenditő széljobber majd összeborulva napfény és madárcsicsergés közepette fognak együtt kormányozni és nem egymást fogják marni a hatalomért mert a poziciókért, közpénzekért.

Jah és mondom ezt úgy hogy életembe nem szavaztam a fideszre, csak le kéne szállni a magas lóról hogy mindenkit ostobázol aki nem szavaz rá erre az inkompetens nyomorult ellenzékre.

2021. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
#13 +1
2021. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15%

13: "Jah és mondom ezt úgy hogy életembe nem szavaztam a fideszre,..."


Ne hazudozz Béla!

Tudod, aki hazudik, az lop is!

2021. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%
Mindig a Fideszre szavaztam, most sem változott semmi e tekintetben...
2021. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
27%
Már 2011-ben tudtam hogy soha többé nem fogok a fideszre se szavazni.
2021. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%
Inkább Orbán, mint a kamuvideós, statisztikát hamisító, a vakcina ellen aláírást gyűjtő csürhe.
2021. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Elnézést, itt páran félreértették a kérdést. Nem érdekelnek azok a válaszok, akik továbbra is a fideszre szavaznak, mivel a kérdés azokhoz szól, akik korábban rájuk szavaztak, de 2022-ben nem rájuk fognak. Annyira nem nehéz értelmezni, de mégse sikerült páraknak, így a biztonság kedvéért megerősítem.
2021. márc. 22. 16:59
 20/22 anonim ***** válasza:
29%

19# akkor azokat a kommenteket ne olvasd el.

Amúgy nem tolongtak a szavazók. Azok 2/3 a amúgy is eleve SOSEM volt Fidesz szavazó...ez tuti!

Úgyhogy semmit nem ér ez így.

Szerintem aki 2018- ban a Fideszre szavazott, azok 95 százaléka továbbra is.

2021. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!