Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Abból is látszik, hogy Jakab...

Abból is látszik, hogy Jakab Péter mennyire népszerű politikus, hogy nem talál rajta fogást Orbán Viktor és a Fidesz?

Figyelt kérdés
Amikor Orbán a parlamentben támadja Jakabot, csak annyit tud ellene felhozni, hogy azért hiteltelen, mert szövetséget kötött Gyurcsány Ferenccel.

2021. márc. 17. 16:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
55%

Jakabon? Hogy rajta nem találni fogást?

Egy nagy fogás az egész pali, értelmes, normális része nincs is - max a családja.

Jakab minden megmozdulása nevetséges és szánalmas. majdnem olyan jó a fidesznek, mint gyurcsány, egyfolytában szolgáltatja az eseményeket, hogy lehessen - teljes joggal - kifigurázni vagy leszólni.

2021. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
60%
Parizel,Krumpli,2 milliós proli.
2021. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
30%

Nekem tetszik, ahogy szidja Orbánékat.


Én nem tudom leszidni sehol mert kitörlik a véleményem de ő megteheti így ilyenkor a gatyába élvezek amikor szóhoz kerül.

2021. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
60%
Jakab egy vicc, annyira nem alacsonyodnék le, hogy rá szavazzak.
2021. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
62%
Nem azért, én a helyetekben elküldeném azt a szerencsétlent melegebb éghajlatra, épeszű ember számára szörnyen ciki, amit ez művel ott. Nektek nem az?
2021. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
69%
5/ szerintem mindenkinek az, csak valaki nem tud másra szavazni és inkább belemagyarázza, hogy jó a Jakab
2021. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
22%
#2 Akkor imádott Orbánod pedig: Tökmag, hurka, törkölypálinka. 1000 milliárdos proli. Jó, rendben, nyilván a Pénztároshoz van kimentve a lóvé, talán jobb kezekben is van nála, mert a főnök amúgy 20 forintot nem tud féretenni a miniszterelnöki fizetéséből a vagyonbevallása alapján. Feléli. Nem hinném hogy a pálesszal leöblített tökmagra megy el az a pénz, szóval jó drágák lehetnek a férfiprostijai. Jakab nyilván szúrja a szemét az öregnek mert látja hogy az frappánsan, de az átlagember nyelvén politizál.Ez veszélyes. Veszélyes, mert a Fidesz már régen eltávolodott az átlagemberektől,Jakab pedig a magukra hagyott tömegek nevében beszél. Orbánék meg kussolnak mert érveik nincsenek, nekik semmi másról nem szól a politika csak a lopásról. A vén marha ortodox fideszes nyuggerjeik szavazatában bízhatnak akik kitartóan tudnak örülni a kilencvenezres nyugdíjnak, a budget parízernek meg vasárnaponként a csirkefarhátnak. Meg a négy elemit végzett kisebbségiekben.Önálló gondolkodásra képes, tájékozott, egészséges értékrendű és erkölcsös ember nem szavaz orbánékra ezután a 10+év után.
2021. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
19%
Na ez alatt a kérdés alatt is megkezdték a fideszes trollok az örjöngést.
2021. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
64%

"Minél nagyobb az arc, annál nagyobb lesz a pofára esés." - Jaka Péter 2021.03.16.


Mondta Jakab Péter, majd pofára esett.

2021. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
26%
Nem esett pofára.
2021. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!