Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összefoglalja nekem valaki a...

Összefoglalja nekem valaki a politikát, hogy jobban át tudjam látni?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon kesze kusza a magyar politika, és igaz egy két dolgot én is tudok, de ami itt zajlik az számomra átláthatatlan.

Összefoglaló alatt mindenre gondolok. Dúró Dórától kezdve Orbán Viktorig stb. Sajnos sehol nem találtam összefoglaló cikket.

Nem akarok senki ellen lenni, szóval véleménykinyilvánítás nélkül, külső szemlélőként írjátok meg.



2021. márc. 15. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a magyar politika jelenleg valóban kesze-kusza, nem csak neked.
2021. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2021. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Összefoglalva, tömören: mindegyik xarházi a szentet próbálja játszani, aki megmenti a népet.
2021. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

végülis a lényege,hogy van a fidesz nevű párt ami diktatórikus egyeduralomra tör mindenben.

médiában, gazdaságban oktatásban.

nem áll szóba más pártok képviselőivel, a jogállami normákat figyelmen kívül hagyja, ellopják az eu tól idejövő pénzeket amik a magyarságnak járnának.

felszámolják vagy ellehetetlenítik a szakszervezeteket, hogy a magyar dolgozókat senki ne képviselje miközben az idejövő multik összeszerelő gyáraiban dolgoznak aprópénzért.

az egészségügyet szándékosan és szisztematikusan számolják fel, hogy aki megteheti az menjen inkább a magán egészségügybe, aki meg ezt anyagilag nem engedheti meg magának az haljon meg.


és akkor a többi párt meg ezek ellen a dolgok ellen vonul fel.


egészen lerövidítve és tömörítve ez a jelen szitu.

2021. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Orbán Viktor!
2021. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

...és a #4-es megírta véleménynyilvánítás nélkül... :D

Vajon milyen lehet egy ilyennél a véleménycikk? (Már ha bárki is kíváncsi lenne rá...) :D

2021. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Van a jobb oldal meg vele szemben a bal ... de nem ettol mukodik az eleted :)))
2021. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Hagyd a politikat! Csajozz, drogozz, elvezd az eletet ... hamar elmulik.
2021. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs GameOver! ... ha kiestel, akkor kiestel ... elvezd amig lehet.
2021. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kormánytagok főleg a saját jólétükért politizálnak, az ellenzék kizárólag a kormány ellen. Az országgal szinte senki nem foglalkozik.
2021. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!