Most, hogy kiposztolta Gulyas, hogyan nyúlnak le mannát a kinai vakci biznisszel, vajon a nari szavazók is rájöttek, hogy hülyére veszi õket is a bonsainapoleon?
Nem hívták le az összes Modernat, de kínait sokat vettek.
Ma kiderült miért: A kínai vakcinánál egy MAGYAR KÖZVETÍTŐCÉGEN KERESZTÜL vásárolták. Egyszerű a képlet, pont mint a klkeheztetőgépeknél. Megveszik x-ér a haverok és eladják az állambácsinak 6x-ért.
Ennyi.
Holnap ezzel lesznek tele az újságok, de megnézhetitek Gulyás G. és Hadházy posztját is.
Aki az infókból nem rakja össze, hogy simli történt, akkor az nem akarja összerakni.
Az, amennyiert a seggedbe toljak a vakcinat es az, amennyiert beszerzik ugyanugy kulonbozik, mint a covid tesztek, meg a liszt meg a krumpli ara a boltban. Haszonnak nevezik a kereskedelmi arat, amit te fizetsz meg es beszerzesi arnak a beszerzesit, ami esetunkben orbannak hozott minimum 53 milliard forintot a kinai vakcinaert.
Kivaloan bizonyitod, mennyire buta, eletbol es logikabol felmentett szefosok alkotjak a maradek 5 darab trollt a fideszben.
A kínai vakcina "hagyományos" első generációs vakcina. Ezekről már van tapasztalat (lásd: pl. influenza vakcinák).
Másod-, harmad generációs vakcinák:
- A vivővírusos (adeno vírusos) vakcinákról (csimpánz - AstraZeneca, két féle emberi - Sputnik V), ezek esetleges utóhatásairól már jóval kevesebb. Külfüldi tanulmányokban felmerült olyan kritika, mely szerint gyors immunválasz esetén a szervezet immunrendszere elpusztíthatja a vírust mielőtt az felismerné a tüskefehérjét.
- Az mRNS vakcinákról a legkevesebb a hosszútávú tapasztalat.
Lehet vitakozni az árakról, előállítási költségekről, stb., de jelen helyzetben nem lehet hosszasan alkudozni, amikor a "többiek" ráígérnek.
Emberek életéről, egészségéről, országok gazdasági összeomlásáról van szó.
38-as vagyok.
Visszatérve az eredeti kérdésre.
Kurrens üzletek megkötése gyakran nem olyan egyszerű.
Valyon miért a fidesz által "nem túl kedvelt" Kóka Mihály -korábbi szdsz elnök, Gyurcsány gazdasági minisztere- nyerte el az utóbbi évtizedek legnagyobb üzletét Indonéziában? (Lásd: Szíjjártó indonéziai útja.)
Egyszerű. Gyucsánynak, Kókának a "régi szép időkből" kiépített kínai kapcsolat-rendszere van ott. Indonézia gazdasági életének nagyon jeletős része ott élő kínai kezekben van. Több mint 10 millió kínai él Indonéziában, akiknek jelentős kapcsolata van az anyaországgal is. Az ottani piacra betörni többnyire rajtuk keresztül lehetséges. Egy magán befektető gyakran használ olyan módszereket, amit egy állam nem engedhet meg magának.
És innentől el lehet gonodolkozni.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!