Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok ezeket a önvédelm...

Támogatnátok ezeket a önvédelmi jogokat?

Figyelt kérdés

1.Csak is 40 joulenál nagyobb lőni képes fegyver legyen lőfegyverrel minősítve.

2. 20cm kés/bicskát,lehetsen vihetni.

3.Gázpisztolynak ne legyen engedélye,könnyen vásárható lehetsen minden boltban,meg interneten.

4.Kkve írják át,pl:Csúzlit vegyék ki rugós bicskával,meg boxer,viperával együtt,meg hogy büntetés írják át,hogy max 20 ezer forint legyen a büntetés, gázspray meg lehetsen 100ml is vinni a utcára.

5.Lehetsen K.O-zni aki támad arányosan,és bárhogy.(K.O alatt úgy értem hogy jól bemosol neki a has szájon,és ha eltörik a bordája ne te legyél a bűnös)

6.Lőfegyvert lehetsen venni engedélyel,az veterán katonáknak meg rendőröknek meg aki iskolában tanít,meg aki biztonsági őröknek.(Pisztolyt,meg nehezebben sörétest.

7.Lehetsen megölni aki engedélyem nélkül,mert mivel magánterület,és benne van a törvényben hogy az a önvédelem hogy érték-meg testi épségedet megvéded,főleg hogy az is benne van hogy magán területen tilos be menni.



#fegyverviselés #Önvédelem,törvény,jog,fegyver, gyilkos, gyilkosság,állam,állam jog,államjog
2021. márc. 5. 15:10
A kérdező szavazást indított:
Igen,így kéne!
Részben.
Figyu az ide,pont hogy majomságot írtál.
31 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Mert, ki bántott?
2021. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
20cm bicska,kés egy kicsit túlzásnak tartom,lőfegyver vételt engedélyel,pszichológia teszt után lehessen venni,az nem lenne rossz. ILLETVE AKINAK CSAK 8 ÁLTALÁNOSA VAN NE VEHESSEN
2021. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

Elég nekem az is, ha 8-10 cm-es késsel böknek meg, nem hiányzik nekem, hogy minden kan cigány 20 cm-es késsel, pisztollyal, viperával stb járkálhasson legálisan.

5.-ős pont most is legális.

7.-es pont félig-meddig most is legális. pl este sötétben nem tud(hat)od felmérni, hogy hányan vannak a behatolók, mi van náluk, mi a céljuk, ergo bármi beleférhet az arányos védekezésbe.

2021. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lazítani kell a jelenlegi szabályzáson, de ne annyira, hogy minden hiperpigmentált honfitársunk ak-val járhasson "dolgozni".
2021. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Olyan embernek, aki ennyire fogyatékos stílusban képes írni még kihegyezett ceruzát se adnék....
2021. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
20cm kés/bicskát,lehetsen vihetni. Mit akarsz vágni vele petrezselymet?
2021. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

#4

Pisztolyra gondoltam,nyilván nem kalasnyikovra gondoltam meg Rpg-re.

De attól is függ hogy mit dolgozik,ha pénzszállító akkor persze hordhatja ak-t.

De ha biztonsági őr akkor max egy sima cz pisztoly is meg éri

2021. márc. 5. 15:24
 8/34 A kérdező kommentje:

5

Jó,mert te tökéletes vagy?

Attól még hogy nem egy helyesírási verseny író vagyok,nem vagyok debil hogy valami hülye viccen besértődjek és elmenjek macsétával ölni.

2021. márc. 5. 15:27
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok tökéletes, de bakker a fogalmazásod alapján te bizony igencsak hm butuska vagy.
2021. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%

A logikát nem értem a dologban. Nyilván, hogy ha te megteheted, hogy ilyet hordj magadnál, nyilván a támadóid is. Akkor mi értelme az egésznek?


Örülj, hogy csak megvernek, nem agyonlőnek vagy felvágnak...

2021. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!