Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmarad az érettséginél is...

Elmarad az érettséginél is valószínűleg a szóbeli? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 3. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szóbelik még soká lesznek, addig bármi lehet.
2021. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Az írásbelik még csak május 3-án kezdődnek meg. Az még 2 hónap. A szóbelik meg csak utána, június 3-tól lesznek.

Igen kicsi a valószínűsége hogy akkor még tartani fog a járvány, mivel március végéig beoltanak már egy rakás embert és áprilisban megint.

Tanulj úgy, hogy lesz szóbeli!

2021. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor olvastam ezt a cikket, éreztem, hogy valaki meg fogja kérdezni.


Egyébként nem tudni, tavaly is április közepe fele döntöttek erről.

2021. márc. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Majd utolsó percbe dől el véglegesen, tavaly is ez volt :/ addig pedig mindenki találgat, esetleg megkerdezi ki mit szeretne (de nem fog számítani semmit)
2021. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem elmarad, mint tavaly. Majd április 15 körül bejelentik, de még túl távol van ahhoz, hogy a kormány felvegye a napirendi pontokra.
2021. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én remélem, de tippelni nem mernék, pláne nem kijelenteni. Ha már ezt az egész szart így a nyakunkba kaptuk és elcseszte a vírus az utolsó évünket, legalább ne legyünk megszívatva és ne kérjék számon a le nem adott tananyagot. Több tárgyból meg vagyunk csúszva, mert a tanárok nem értenek annyira ehhez az online tanításhoz vagy csak nem adja le az anyagot... Az érettségi tárgyaim feléből nem állunk/ok jól.
2021. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is remélem, semmi motivációm sincs úgy tanulni, hogy tudom az írásbeli tételek után még kb 160 szóbeli tétel vár rám.


Elegem van már az egészből, csak túl akarok lenni rajta.

2021. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A másik része (6-os vagyok), engem nem érint az emelt biosz miatt, de egy közép bioszosanak nagy szívás otthonról készülni. Esélye sincs megcsinálni a kísérleteket. Vagy nálunk nagyon az írásbelire készítenek még, de az anyagot sem fejeztük be. Matekból 2 hónapra még 2 témakör van, nem is ismételtünk még és hetente 1-2 videót kapunk kb a semmiről... Én nem vagyok érettségi ellenes, csak legyen reális a követelmény.
2021. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 Egyetértek!


Sok sikert! Én is bioszból emeltezem.

2021. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gyerekek, értem én hogy most vagytok az érettségi előtt és féltek tőle, de higgyétek el, MINDIG a diák készíti el a tételeit, MINDIG az utolsó pillanatban tanulod meg a legtöbbet, mindegy mennyiszer vettétek át előtte órán és MINDIG stresszes. mindig azt hiszed neked a legnehezebb érettségiznek. Én is ezt hittem 30 éve, meg a gyerekem is tavaly.

Aztán majd túl lesztek rajta.

A mateknál használjátok a Mateking oldalait, jól magyaráz és lépésről lépésre mutatja a megoldást, ahogyan a példafeladatokat ti is tudjátok csinálni és egy-egy lépést előrébb kattintva megnézni, hogy jól csináltátok-e. Ha jól emlékszem van része ami fizetős, de talán csak az egyetemi matek, és az is csak pár ezer forint egy fél éves használatért.

[link]

Rengeteg más online oldalt találtok a teljesen kidolgozott érettségi tételektől a kísérleteket bemutató videókig. Tudom hogy az online oktatás éppen eleget kivesz belőletek, mert nincs mozgás, nincs élet mellette a barátokkal, de most ez van. Gyerekem bukta tavaly a ballagását, az érettségizés nehezebben ment (a módja, mert az eredménye jobb lett mint vártuk) és az egyetem is itthon üléssel működik a diákélet meg a zsongás helyett. Sajnos most ez van.

Arra gondoljatok, hogy ez még mindig jobb, mintha nem tudnánk csinálni, és akkor teljesen elveszne ez az évetek. Ha 20 éve történik ez a járvány, akkor nem lehetett volna online oktatással kiváltani.

2021. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!