Nincs mese, a titkolózás lassan véget ér. A dél-afrikai mutáns ellen nem jók a mostani vakcinák. Ti ennek tudatában mégis beoltatjátok magatokat?
#10 Hiteles forrás ehhez a bebfüfögéshez?
Népirtás? No, elég genya ez a vírus, de hogy tudata lenne, az nagyon erős butaság.
#13 Meg az összes egészségügyes oltatja magát, főleg azok, akik napi szinten foglalkoznak covidos betegekkel.
Ha nem érted, hogy az oltott az oltatlant is védi, akkor a legalapvetőbb fogalmakkal sem vagy tisztában. Mindez nem baj, csak el kellene olvasni. Ugyanannyi idő alatt, amit itt töltesz, már háromszor sikerült volna.
A saját védelmedet nem tudom, hogyan tudnád elintézni? Remetének vonulsz a hegyekbe? Ez olyan, mintha azt mondanád szakadó esőben egy réten, hogy nem kérsz esernyőt, mert rád nem fog esni az eső. Lol
#15 Ez vegre egy értelmes kérdés, bár 100 helyen válaszoltak már rá.
Az oltás a virus szaporodását akadályozza mag a sejtjeidben, szervezetedben. Tehát nem képes annyira elszaporodni, hogy betegséget, tüneteket okozhasson, de azér rövid ideig valamennyire szaporodik, ezért ürül is.
Viszont az ürített vírus mennyiség nagyon nem mindegy!
Egy oltatlan tünetmentes mondjuk ürít 100 egységet.
Az enyhe tünetes 300-at.
A majdan súlyos tünetes az elején 600-at, a tünetek megjelenésekor 2000-et.
Az oltott ezzel szemben 20-30-at.
Az a 20-30 egy másik oltottban ugyanúgy nem okoz nagy kárt, de oltatlanban elkezdhet szaporodni, és betegséget okoz.
Emiatt kell az oltottaknak is még maszkot hordani, amíg ennyire sok az oltatlan.
Arrol már nem is beszélek, hogy akinél a fertőzés egy kb autoimmun reakciót indít el (citokinvihar) azok bár súlyos tünetesek, de náluk a legkevésbé alakulhat ki akár még a rövidtávú immunmemória (a kóros citokinszint akadályozza az immunfolyamatok normális lefutását, a T-Helper sejtek, és B-sejtek kialakulását, így immunmemória sejtek sem tudnak kialakulni. Tehát pont azok, akik a legveszélyeztetebbek, azok kaphatják el oltás nélkül a legrövidebb időn belül ismét a vírust, es betegedhetnek meg :-(
A jó hír az, hogy a covid nem úgy működik, mint mondjuk a dengue-lázat okozó vírus (ott nagyon sokszor az első fertőződés tünetmentes, de a második szinte biztos, hogy halálos kimenetelű) Viszont azt 3gyáltalán semmi nem támasztja alá, es semmi nem bizonyítja, hogy aki eddig tünetmentesen átvészelte 2-3 alkalommal, annak a következőben nem lesznek súlyos tünetei.
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez a mocsok minden egyes fertőződéssel üt egy szeget az immunrendszer koporsójába, és az x-edik fertőződésnél a szervezet már egyáltalán nem képes megvedeni magát, annak pedig betegség a vége.
Másrészt rengeteg olyan beteggel találkozunk, akik nem is tudták, hogy covidosok voltak, de pozitív a tesztjük, és a szövődmenyeket (szívizom gyulladás, tüdőproblémák, vese problema, cukorháztartás felborulása) nem kerülték el, azokkal jönnek a rendelőbe, és csodálkoznak, hogy mondjuk egészséges, 30 eves hogyan lett cukorbeteg egy fél év alatt?
Nem barátságos ez a kis szemét :-(
#17 Egyrészt alapvetően zavarna a gondolat, hogy egy szimpla vírusfertőzesbe betegednek, halnak bele emberek, amire egyszerű és olcsó megoldás egy oltás.
Másrészt napi feladat az emberek gyógyitasa, - nem leszek álszent - több alvást, szabadidőt szeretnék...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!