Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha húsvétra megkapjuk az...

Ha húsvétra megkapjuk az oltást akkor miért nem zárjuk le addig az országot, hogy ne legyen gond?

Figyelt kérdés

Húsvétig legalább első oltást megkapják akik regisztráltak. Nem lenne célszerű most, hogy itt a harmadik hullám szigorúbb intézkedéseket bevezetni, teljes kijárási tilalom, stb.. ?


Aztán ha meg van az oltás akkor lehet is nyitni és vége a problémának


2021. febr. 27. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Már késő lezárni, mert bejutottak a mutációk és nagyon elterjedt ...
2021. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Drákói szigorral ahol még a lépcsőházba se lehet kimenni pár hét alatt megfékezhető lenne.
2021. febr. 27. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de ha nem mehetsz ki a lépcsőházból, hogyan mész dolgozni? Vagy például boltba? :)
2021. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel csak 2,5M regisztrált van ezért nem oldana meg semmit a húsvét utáni újranyitás.
2021. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Üdv újra kedves lezárásfétises! Ajánlom a hozzád hasonlók szíves figyelmébe a kínai emigrációt, vagy É.-Koreát, ott van szigor és hallgatnak A Tudósokra!
2021. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Köszi nem érdekel a szánalmas érzelmi zsarolásotok, ennyi erővel tiltsuk be az autókat is, mert sokan halnak meg ott. Azért vannak ezek az elmebeteg lezárások a nyugati világban, mert a hozzád hasonló majdhalélegeztetőgépenleszel nemérdekelsemmicsakzárjunkbemindent rettegők kierőszakolták ezeket, a kormányok meg élvezik az önként felajánlott teljhatalmat. Egy járványt nem érzelmi, hanem racionális alapon kéne kezelni. Nem mindentazonnalörökrebezárni kéne, hanem a veszélyeztetetteket kellene védeni, és akkor nem kéne több százezer,millió embert létbizonytalanságba, öngyilkosságba, ellátatlanságba belehalásba, családon belüli erőszakba, vagy csak simán depresszióba taszítani. De mindegy is, a bezárás mániátoknak köszönhetően tönkrebszták a korlátozások a fél országot, megmenteni nem sikerült a veszélyeztetetteket, de legalább egy szánalmas 0,0 pár százalékos mortalitású vírus miatt sikerült évtizedek óta nem látott diktatúrába taszítani a nyugati világot. Köszi...
2021. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
7: Ugyancsak azt tudom mondani. Majd, ha Te kereszü olyan helyzetbe, hogy valamelyik családtagot meghal benne - szenvedések közepette akkor változik a véleményed... addig persze ezt gondolod ... még fiatal vagy.. :)) majd felnősz.
2021. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ok, szerintem semmi nem ment át neked a szövegemből... Nevetséges ez a zsarolásotok. Képzeld el több családtagom is halt már meg különböző okokból mégsem rikácsoltam, hogy pl tícsukbeazautókattícsukbeeeee. Sajnos előbb utóbb mind meghalunk. Védekezni kell, de nem szabad mindent a covid alá rendelni.
2021. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Éttermek, szórakozóhelyek, sportlétesítmények zárva, de az országba szabadon jöhet-mehet mindenki, aztán itt tartunk. Azt sem igazán értem, hogy az iskolákat miért nem zárták be, felsőben simán lehet otthon tanulni, a lányomék sulijában minden osztályban legalább a fele csapat beteg. De erre is jönnek a siránkozók, hogy JAJ, KI VIGYÁZ OTTHON A GYEREKRE? 13-14 évesek, nem is értem.
2021. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!