Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megmarad várhatóan a CSOK és...

Megmarad várhatóan a CSOK és babaváró 2022 után?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, 2022 júniusig vagy júliusig van CSOK és babaváró. Ez várható, hogy meg lesz hosszabbítva?
2021. febr. 22. 10:35
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
25%
Azért nem fogják elvenni mert választás lesz és nyerni akarnak.
2021. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
A CSOK megtartása a fidesznek presztis kérdés...De ezt tudja az ellenzék is. Szóval nem kérdés.
2021. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
Marad, mert teljesen esélytelen az összefogás. Ahhoz túl sok a Jobbikos náci és túl sok a Gyurcsány. Még azt se voltak képesek eldönteni, ki legyen a jelöltjük.
2021. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

7# tapasztalat! Nem tudom, hány éves voltál 2002-2010 között, de én pontosan akkor szerettem volna (!!!) elindítani az életemet, két diploma, stb.

Hát megszorítás hátán megszorítás, belemásztam egy jó kis devizahitelbe, egekbe szökött a rezsiköltség, stb ...

2021. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14-es Én is kiírhattam volna. Én is 2 diplomával akkor próbáltam életet kezdeni. Jelszó az volt hogy majd jövőre jobb lesz.
2021. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenzéktől mindig azt hallom, hogy két dolgot kritizálnak a leghangosabban a csokban:

1. az eleve gazdagok szekerét (is) tolják meg a csokkal,

2. az ingatlanárak felverése.

Ebből következtetve szerintem biztosan meghagynák, de bevezetnének egy felső jövedelmi korlátot, hogy a jól keresők ne vehessék igénybe (abból a megfontolásból, mert nekik ez potya pénz és enélkül is tudnak ingatlant vásárolni, vagy felújítani).

2021. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16-os ha ezt ügyesen tolják, akkor kirekeszthetik belőle a középosztályt. Így maradnak a mercivel segélyért sorban állók, és a minimálbéres vállalkozók.
2021. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

Gyurcsányék is azt mondták hogy majd 10 év múlva jobb lesz és ezek az Orbánék is ezt mondják.

Ezek ellenére aki tényleg értelmes és ért a szakmájához az 2010 előtt is megélt és most is megél. Jó szakember mindig talált munkát. Én vidékiként még a tavalyi zárlat és válság mellett is kaptam nagyon jó állásajánlatokat Budapesten azonnali kezdéssel mert jók a referenciáim. Akkor amikor inkább elküldték az alkalmazottakat mint felvették. Ezért az nem érv az Orbáni 𝐦𝐢𝐧𝐝𝐞𝐧𝐭 𝐤𝐢𝐬𝐚𝐣á𝐭í𝐭ó rendszer mellett hogy most jobban élnek.

Csok csak azért van hogy akit ezzel lehet azt lekenyerezzék és lehessen arra hivatkozni hogy bezzeg az ellenzék megszűntetné.

2021. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem "túl népszerű", mindenképp marad.
2021. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50 50 százalék ki nyeri meg a választást
2021. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!