Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Judit mit fog szólni ha...

Varga Judit mit fog szólni ha Orbánostól letiltják a facebook-ról mint Ausztráliát?

Figyelt kérdés
Egy magán csevegő weboldal akár ezt is megengedheti magának....Most 10-1000 pitsa országot lekussol, attól még dől a lé....

2021. febr. 18. 17:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi van szerintünk te marha? Csak vigyázz, nehogy az ausztrálok verjék pofán végül a cukroshegyi márkot! Ami igen ráférne, ha egy országgal, földrésszel akar szórakozni.
2021. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Mi van szerintünk te marha? "


Ne vonatkoztasd magadra a kérdést, mert nem az orbánfotóhoz imádkozó fanatikus trágya népség véleménye érdekelt!

2021. febr. 18. 22:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor recsizz vadaira, vagy a faroklóbálóra, mit bánom én melyikre! 🤣 Nem vagy valami túl intelligens az biztos, ahogy az is, hogy a frászbuk istennek képzeli már magát. Ideje, hogy pofán legyenek verve, akkor te is bekussolsz! Mint ahogy a jenkiknél (is) visszaéltek a felhasználók adataival.


[link]

2021. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Akkor recsizz vadaira, vagy a faroklóbálóra, mit bánom én melyikre! 🤣 Nem vagy valami túl intelligens az biztos, ahogy az is, hogy a frászbuk istennek képzeli már magát. Ideje, hogy pofán legyenek verve, akkor te is bekussolsz! Mint ahogy a jenkiknél (is) visszaéltek a felhasználók adataival."


Nem orbánra maszturbálok családostól, mert ad 120 nettót te hülyegyerek. A facebook-ot meg ideje betiltani otthon, mert láthatóan nem vagy normális. Én saját lakással rendelkezem külhonban amit a munkámból vettem. A gyekeimet nem vágómarhaként pénzért csináltuk, hanem ingyen, mert szeretjük őket! Facebook senkinek nincs, tehát ideje betiltani...

2021. febr. 18. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!