Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szeretnétek a vírussal...

Mit szeretnétek a vírussal kapcsolatban, legyen enyhítés vagy ne?

Figyelt kérdés
Kérlel írjátok le ezzel kapcsolatban a véleményeteket. Ami most van szerintetek már sok?

2021. febr. 15. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Legyen enyhítés, már épp ideje lenne
Legyen, de inkább később
Ne legyen, jó minden így
Nem érdekel annyira
57 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Engem holnap oltanak ... ha tulelem, halal minden oltatlanra! :)
2021. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
#1 átkozódni nem kéne...
2021. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Azonnal fel kellene oldani ezt a sok értelmetlen barom intézkedést!
2021. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Azt szeretném ha az emberek felvennék a virustagado vallást és akkor minden gond megoldódna!
2021. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
72%
Lehetne enyhítés. Aki veszélyeztetett vagy tart a vírustól, ő valószínűleg továbbra is óvatos lesz. Viszont aki nem érintett, ő élhesse szabadon az életét, ahogyan szeretné. Igazságtalan pl., hogy a mostani végzősöket megfosztják a szalagavatótól és a ballagástól, ami életre szóló élmény.
2021. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
Akik az enyhítésre szavaznak, vállalják nêvvel és lakcimmel a felelőséget egy esetleges fertőzés szám emelkedésért plusz egy csomó halottért? Ugye, hogy nem, vagy igen?
2021. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Anyukámék kapják meg az oltást és utána engedjenek minket szabadon!!!
2021. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
#7 Önzőség lvl. 3000
2021. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

#8

Mire a szüleim megkapják a vakcinát, addigra már a társadalom nagyja be lesz oltva, aki kéri.

Ha anyukámék megkapják, az azt jelenti, hogy kb mindenki oltott lesz, aki kérte.

Utána had legyünk szabadok.


Így jobban tetszik?

2021. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

"Lehetne enyhítés. Aki veszélyeztetett vagy tart a vírustól, ő valószínűleg továbbra is óvatos lesz. Viszont aki nem érintett, ő élhesse szabadon az életét, ahogyan szeretné. Igazságtalan pl., hogy a mostani végzősöket megfosztják a szalagavatótól és a ballagástól, ami életre szóló élmény."


Még anno láttam egy videót a nagy Dr Görénytől, tudjátok a kokszos gyúróstól aki nem oylan rég közpénzt is lopott. A videója kommentszekciójában megkérdezte valaki, hogyha az ő idős anyjának a görény átadja a vírust a boltban, mert ő elkapta a teremben, akkor ki a hibás. Szerinte a néni a hibás, mert ott volt, ahol ő. Na pont ezért is utasítom én el azt a nézetet, hogy aki fél maradjon otthon de mindenki más oda mehessen oda ahová akar. Ja és mielőtt nekemtámadtok nem otthon rettegő típus vagyok és nem is antiszociális, tudom nektek mindenki az, aki nem akar totális nyitást.

2021. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!