Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tovább emelkedik a covid...

Tovább emelkedik a covid fertőzött szám és halálozás. Tényleg nem lesz itt nyitás május előtt, vagy még akkor sem, ahogy Áder mondta?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Sosem lesz nyitás, ha rajtuk múlik, most jönnek a szupermutáncsok😱😱😱
2021. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg nem lesz nyitás haver. De pontosan leírtad, miért. Sok a halott.

magyar emberek, tesó.

2021. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nemzeti konzultáció majd megmondja. Ha nyitnak és baj lesz, a kezükbe az eredménnyel majd mentegetőzhetnek, hogy Ti akartátok.

Ha nem akarnak nyitni az emberek, ugyan így majd a tiltakozók, vendéglátósok... képébe nyomhatják majd, hogy Ti akartátok.

2021. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem miért lett az #1-es lepontozva de mindegy🤔🤔
2021. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

#4, #1 vagyok,gondolom megtalálták ezt a kérdést is a konteósozó, kötelező oltást követelő tagok 😀

Bár igazából már megszoktam, hogy emiatt is képesek egymást ölni az emberek sajnos...

2021. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van.Nem érdekes....Mindenki maga dönti el mit szeretne vagy mit nem.Ha nekik így jó akkor csinálják úgy ahogy akarják.Nekem mindegy...🤣🤣Jókat derülök😋😋
2021. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Elhiszi még valaki a statisztikákat? csodás módon az influenza eltünt, a halottakhoz meg mindenkihez odaírják, hogy covid, akkor is ha semmi köze nem volt szerencsétlen elhunytnaka covidhoz vagy ha még volt melllete 100 baja akkor is. Az egész politika, úgy tünik bizonyos érdekcsoportnak erdeke, hogy jó 10 évente egy gazadsági válságot generáljanak, és ehhez jött most nekik kapóra a Covid
2021. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Amíg a WHO pénzeli a járványhisztériát, addig nem lesz nyitás. Az csak mézesmadzag az oltásreklámhoz.
2021. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze👍👍Csak a hülye nem látja hogy mi folyik itt.WHO-t nagyon rühellem mert tudva lévő ki vagy kik állnak mögötte....
2021. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!