Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Magyarország további...

Mi lesz Magyarország további sorsa a következő 10 évben?

Figyelt kérdés
Jobb lesz, vagy épp rosszabb? Az államadósság elég aggasztó mértékű, de a világpolitikai színtéren is folyamatos az ökölrázás,szájkarate, miként fog ez az országra hatni? Jelenleg a mai kor magyar embere nem élt nagy háborúkat, amikor itt csaták voltak. Megismétlődhet, hogy a térség belekerül ilyen szituációba?

2021. febr. 7. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hullámvölgyekkel tarkítva, de nagyon lapos emelkedésben lesz vagy stagnálásban, hogy eddig is tette 30 évig. Nagy háborút én nem jósolok a következő 50 évben, addig még van fejlődés, élelem, gazdasági mozgolódás stb. ami ezt önszabályozza (gyakorlatilag nincs értelme kirobbantani), utána már esélyes azért, de ez attól is függ mi lesz akkor.
2021. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hasznos válasz! Köszönöm!
2021. febr. 7. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Amit én biztosan látok, hogy itt 10 meg 20 év múlva sem lesz sokkal jobb, de nem is hiszem, hogy annyival rosszabb lesz. 20 év múlva is ugyanaz a rothadó korrupt ország leszünk.


Nyugat viszont a 2000es években egy megvalósult utópiát láthattunk, ami szép lassan disztópiává változik. 10 -20 év múlva szerintem már nem lesz jobb, mint itt.


Aki ki akar menni pénzt keresni, most érdemes a vírushiszti lejárta után, amíg még lehet.

2021. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Csodálkozni fog rajtunk a világ.
2021. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

A folyamatosan csökkenő születés szám és kivándorlás okán. Továbbra is hatalmas lesz a munkaerő és szakemberhiány. Hosszabb távon recesszióra lehet számolni.


Az EŰ rendszer az emberhiány okán gyakorlatilag teljesen lefog épülni.

És ezen a hálapénz sem segít. (Ápoló vagyok.) Már eszközök sincsenek a napi betegellátás is a jelen szerint is probléma. Ahol én még vagyok ott az osztály személyzetének a 90%-a már nincs meg. Gondolod hogy 10 év múlva

több ezer ember fog jelentkezni EŰ szak személyzetnek ? Már most is a Lidl-be mennek polcot pakolni.


A piaci verseny megszűnik és a szolgáltatások/ árucikek ára pedig megnő.

2021. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

"Csodálkozni fog rajtunk a világ."


Hát ja a húgom Hollandiában él. A barátai mondták hogy semmi gond egész Európa a magyarokon röhög.

2021. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Tovább sullyedunk egy olyan szint alá ahova azt hittük tovább nem sullyedhetunk
2021. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Aki eddig nem lépett le, az majd ezután fog!


A munkahelyeken elvárás lesz az orosz meg a török nyelvismeret is az angol, német mellett.


25 éves korig mindenki tanköteles lesz, és 21 éves kortól lesznek majd nagykorúak.


Nyugdíjkorhatár 88 év lesz.

2021. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Az lesz, hogy a kapitalizmus szét fogja rombolni Európát és Magyarországot.
2021. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 7. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!