Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért választják meg már...

Miért választják meg már ennyi ideje a narancsot, ha csak lopnak és gyűlöletet keltenek? Valaki tud erre válaszolni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 01:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

Nem maga a fidesz miatt, hanem mert az ellenzék ezt sokkal hatványozattabban teszi.


Ez a jelen társadalmunk tragédiája, remélem egyszer lessz megoldás.

2021. febr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 KárpátokGéniusza ***** válasza:
60%
Igen
2021. febr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

A fidesz marketing csapata egyenlőre verhetetlen. Akiket sikerült a befolyásuk alá vonni azok képesek akár boldogan éhenhalni csak a gyurcsány vissza ne jöjjön. Ez az érem egyik fele.

A másik fele meg az, hogy az ellenzék vállalhatatlan középszerű vagy bukott politikusok gyülekezete akik 10 éve nem képesek egy épkézláb kampányt összehozni. Fújják a saját hülyeségüket de nem veszik észre hogy a társadalom nem vevő rá. Keresni kellene néhány hiteles és vállalható jelöltet aztán kiküldeni őket az emberek közé hogy megértsék mit szeretne az ellenzéki szavazó. Enélkül nem fog menni.

2021. febr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Mert a banántól sokan majd megfulladtak.
2021. febr. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
A jelenünkben élő történelmi múltunkban a válasz.
2021. febr. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Mert hiszékeny nyugdíjasok járnak szavazni zömében. Õk biztonságra vágynak és a Viktor megadta nekik ezt az illúziót. A többi embernek csak a kedvét veszik el, hogy szavazzanak ami megint a Fidesznek kedvez. Nem olyan nagy matekosok az idõsek sem, hogy éves bevételt meg kiadást számolgassanak, szval elhiszik, hogy többet kaptak.

Na meg ott a bevésés is a média által. Mindig csak egy szó, egy ismételt szó mint pl soros, migráns, brüsszel, koronavírus. Ha mindenki beszél róla a (hatalmas és biztos igaz médiában) az valahogy hitelt ad ezeknek a szavaknak.

2021. febr. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Én elismerem, hogy van lopás, de az mindkét oldalon van, szóval nem érv a Fidesz ellen. Sőt minap olvastam, hogy 3 független polgármester is 3 km bicikli utat 670 millióból tud csak kiviteleztetni. Nonszensz ebben az országban amit sok köztisztviselő megenged magának. Méterenként 220 ezer ft-ból én is meg tudnám csinálni azt a bicikli utat és hamar meggazdagodhatnék.

A gyülöletkeltést viszont nem értem.

2021. febr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Születtek tanulmányok, hogy a fidesz szavazóbázisa elsősorban az alacsony képzettségűekből és a szegénysorúakból kerül ki, akiket könnyű megvenni pénzajándékokkal, illetve könnyű megvezetni a sulykolt hazugságokkal.


Ehhez még jön az, hogy a választási rendszert magukra írták, hogy nekik kedvezzen. Az előző választási rendszerrel már buktak volna, ezért manipulálták meg.

2021. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

#8


Állítólag Churchill mondta:

"Annak a statisztikának hiszek, amit én hamisítottam."


Ismeretségi és családi körömben nem látok ilyen összefüggést.

2021. febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
9: más meg azt mondja, hogy egyetlen fideszest sem tud az ismeretségi körében
2021. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!