Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz gazdasági-pénzügyi...

A Fidesz gazdasági-pénzügyi szabadságharcot hirdetett. Hiteles?

Figyelt kérdés
Az magyar gazdasági fejlődést a Széchenyi tervre alapozza. Annak pedig az alapja az uniós pénzek elosztása.Most akkor mi van?
2010. aug. 16. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Természetesen ez a forradalom és szabadságharc duma is csak egy hülye manipuláció. Csodálom, hogy nem röhögi ki még mindenki. Milyen forradalom volt itt? Ilyen erővel én azt is mondhatom, hogy mióta én vagyok kormányon, narancssárga lett az ég. Tessék csak jól megnézni! Aztán ezt még törvénybe is foglalom, majd a törvényt kirakatom minden kirakatba.


Ami az IMF és a pénztőke elleni "szabadságharcot" illeti, lesz még itt feketeleves. Most nyár van, az érintettek egyelőre nem reagáltak túl hevesen, de biztosak lehettek benne, hogy a világ egyik legeladósodottabb és ezáltal legkiszolgáltatottabb kis országa nem ugrálhat. Orbánt is majd szépen helyre fogják tenni, csak az a baj, hogy ennek a levét is mi isszuk meg. Pár hétig meg még élvezze a szabadságharcot, aki hisz benne! Aztán majd fél-egy év múlva nézzük meg, ki győzött!

2010. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor is majd kimagyarázzák. A Matolcsi is hetente hirdet megdönthetetlen érvekkel gazdasági programot. Aztán meg az ellenkezőjét. Mégis beveszik.
2010. aug. 16. 14:48
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, de a valóság sajnos mindig erősebb, mint ezek a délibábos álmok meg zagyva szövegek. Átmenetileg úgy tűnhet, hogy ez is működik és pótolni tudja a valóságot, a tényleges gazdaságpolitikát. Úgy hogy az ilyen manipulátorok mindig csapdába esnek a kezdeti sikereiket látva, és maguk is elhiszik a süketelésüket. De előbb-utóbb sajnos mindig megjön a kijózanodás, csak akkor már késő...
2010. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

"Az magyar gazdasági fejlődést a Széchenyi tervre alapozza. Annak pedig az alapja az uniós pénzek elosztása.Most akkor mi van?"


Én is megkérdezhetném, hogy mi van. Mi a bajod azzal, hogy uniós pénzekből finanszírozott gazdaságfejlesztési program indul? Valami nem tetszik?

2010. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tetszik. Sőt. Csak akkor miféle függetlenségi harcról beszélünk?
2010. aug. 16. 15:53
 6/18 A kérdező kommentje:
Függetlenítem magamat az eltartóimtól. Az ő pénzükön?
2010. aug. 16. 15:54
 7/18 anonim ***** válasza:
10%

ma 15:53


Ez azt jelenti, hogy nem hajtják végre az IMF által követelt megszorításokat és nem vonják vissza a bankadót, valamint nem kötnek új hitelszerződést az IMF-fel. Ha mindenáron okoskodni akarsz, olvass újságot, tájékozódj, hogy legyen fogalmad róla, miről beszélsz.

2010. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%

ma 15:54


Miről beszélsz? Szemlátomást semmit sem értesz abból, ami az elmúlt 1-2 hónapban történt, csak azt tudod, hogy nagyon kell gyűlölni valamiért Orbánt, és ehhez keresed az indokokat.

2010. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen mindegy milyen párttal vigyorogsz, azt ideje lenne belátni hogy megszorításokkal semmire nem megyünk.

Ez egyszerü, megszorítás>alacsonyabb fogyasztás>mégkevesebb munka> magasabb munkanélküliség>ismét megszorítás> stbstb.

E!z megy már 20 éve és már a hiteleinket is hitelekből fizetjük. Már nincs mit eladni, ideje lenne felébredni!

2010. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem arról beszélek, hogy kell e megszorítás, nem arról, hogy szeretem e Orbánt. Arról, hogy szabadság harcot nem azzal szemben kel folytatni, aki pénzeli a harcomat. Ha mi uniós pénzekre alapozzuk a fejlődésünket, akkor ne a pénzt adók ellen harcoljunk.
2010. aug. 17. 04:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!